cca 1910 Vilmos svéd herceg és Maria Pavlovna orosz nagyhercehnő korabeli sajtófotó hozzátűzött szöveggel / Wilhelm duke of Sweden and Maria Pavlovna Russian duchess press photo 18x12 cm
1947 Porfiri román és Vujaszinovics jugoszláv közlekedési miniszterek tiszteletére rendezett bankett a Gundel Étteremben, hátoldalon feliratozott fotó, pecséttel jelzett, 7,5×13 cm
1935 Liebmann Béla (1899-1996): Pietro Mascagni (1863-1945) zeneszerző, karmester szegedi fellépésének próbája, fotó, hátulján pecséttel jelzett, 8,5×12 cm
cca 1867 Gróf Andrássy Gyula miniszterelnök és miniszterei, vizitkártya méretű kistabló, nevesített portrékkal, képszéli hiánnyal, hátoldalán filctollas felirat, 10,5x6,5 cm
cca 1888 Gróf Andrássy Gézáné, Kaunitz Eleonóra grófnő (1862-1936), a betléri (Felvidék) Andrássy-kastély úrnőjének fotója, Koller budapesti műterméből, hátoldalon feliratozva, kis foltokkal, 10×21 cm
1888 Nagyszebeni báró Jeszenszky Sándor (1827-1889) országgyűlési képviselő díszmagyarban, keményhátú fotó Halácsy budapesti műterméből, kis sérüléssel, 20,5×10,5 cm
1957 Budapesten járt Yves Montand (1921-1991) filmszínész, sanzon énekes, jelzés nélküli vintage fotó Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából, 18x17,5 cm