Bücher: Religion

Zahl der Lose: 41

Zsindelyné Tüdős Klára. Életrajz - dokumentumokban. 1895-1980. Vál. és szerk.: Dizseri Eszter. Bp.,1994, Magyarországi Református Egyház Kálvin János Kiadója. Kiadói kartonált papírkötés.+Zsindelyné Tüdős Klára emlékkonferencia. 1995. július 22-23. hn.,1995, Oláh Miklós. Kiadói papírkötés.
17299.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Makkai Sándor: A halál mysteriuma. Bp., 1918, Magyar Evangéliumi Keresztyén Diákszövetség. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, kissé sérült kötéssel, ceruzás aláhúzásokkal.
17300.

Rufpreis:
1 000 HUF

Barth Károly: Istenismeret és istentisztelet a reformátori tanítás szerint. 20 előadás (Gifford Lectures) az 1560-ból való skót hitvallásról. Fordította: Maller Kálmán.  Bp.,[1944],Sylvester. Kiadói papírkötés.
17301.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Tomay Dezső: Jézus élete 126 tanítás négy evangélium alapján. Dr. Makkai Sándor volt erdélyi püspök, egyetemi tanár bevezető tanulmányával. Debrecen,1943,Nagy Károly. Kiadói papírkötés.
17302.

Rufpreis:
1 200 HUF

Noszlopi László: A szeretet lélektana és bölcselete. Bp.,1944,Pantheon. Kiadói papírkötés.
17303.

Rufpreis:
1 600 HUF

...miként a csillagok... Dr. Koncz Sándor emlékére. Szerk.: Dienes Dénes. Alsóvadász, 1993, Református Egyházközség. Kiadói papírkötés.
17304.

Rufpreis:
1 000 HUF

17305.

Rufpreis:
3 000 HUF

Simon Róbert: Korán -  A Korán világa. Bp., 1994, Helikon Kiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
17306.

Rufpreis:
1 000 HUF

G. Ingwersen: Biblia magyarázatokkal és képekkel. Driebregen,é.n.,Bijbel-Kiosk. Kiadói egészvászon-kötésben.
17307.

Rufpreis:
800 HUF

Biblia. Bp.,1977, Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. Kiadói karcos műbőr-kötés.+BIble. Písmo Svaté. Prága, 1979. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben.
17308.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes egyházi témájú könyv és nyomtatvány,10 db. Ablonczy Dániel: Lélekmentés, Császár József: "Imhol az ember"...", Dr. Domján János: A "könyvek könyve." I. köt.: Az ószövetség, Belmissziói útmutató 1939-40. munkaévre. ..stb. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
17309.

Rufpreis:
1 200 HUF

17310.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF