https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 50
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2001720
17153
354
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Gyógy-szer, de nem gyógyszer. Gyógyhatású szerek katalógusa, Bp., 1994. Kulturtrade. Rápóti-Romváry: Gyógyító növények. Bp., 1974. Medicina,
Das Lot is nicht erreichbar
2004669
17154
354
0
1600
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
The Hungarian Chemical Industry. Bp., 1967. Kossuth. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2006007
17155
354
0
2000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Zeki, Salih: Hikmet-i tabi'iye-i 'umumiyeden mebhas-i hararet-i harekiye, Isztambul, 1326 [1910], Matbaa-i Amire. Török nyelvű termodinamikai kézikönyv. Díszes, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1989381
17156
354
0
3000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Cholnoky Jenő (szerk.): Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő és 155 melléktérkép, világstatisztika. Bp., 1934, Győző Andor. Harmadik, javított kiadás. Egészvászon kötésben, javított gerinccel, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1990041
17157
354
0
3600
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Alfred Edmund Brehm: Az állatok világa I-IV. Teljesen átdolgozta Dr. Walter Rammner. Bp., 1957-1959, Bibliotheca - Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, gazdag illusztrációanyaggal, szép állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1989413
17158
354
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Horn Artúr (szerk.): Állattenyésztési enciklopédia II. Bp., 1959. Mezőgazdasági Kiadó. Egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1962273
17159
354
0
1600
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Die Chemie des täglichen Lebens. Das neue Buch der Erfindungen, Gewerbe und Industrien. V. Leipzig-Berlin, 1873, VIII+448 p. Fametszetes illusztrációkkal. Német nyelven. Korabeli kopottas félvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1952294
17160
354
0
2200
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Romhányi Attila: A föld papagájai. Bp.,1995, Dunakönyv. Kiadói kartonált papírkötés.+David Black: Állatcsodák. Bp.,1987,Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1962786
17161
354
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
James Jeans: A csillagos ég titkai. Bp., 1937, Dante, 221+3 p.+XXXII t. (Fekete-fehér képtáblák.) Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1859104
17162
354
0
100
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Czeizel Endre: Az emberi öröklődés. Bp.,1976, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1951964
17163
354
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Clare Maxwell Hudson: Masszázs. Bp.,1991,Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1902985
17164
354
0
2800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Fritz János, Dr.: Az ember keletkezése. - Három interpelláció a világhoz. Bp. 1931, Kir. Magy. Egyetemi Ny. 196 l., 5 t. (képek). Készült 500 számozott példányban. Ez az 318. számú példány. A szerző által aláírt. Kiadói, sérült papírborítóval. Ritka. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse