https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 115

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Izsák-Pölöskei-Romsics-Urbán: Magyar miniszterelnökök. Bp., 2003. Kossuth Kiadó. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
1
15785.

Izsák-Pölöskei-Romsics-Urbán: Magyar miniszterelnökök. Bp., 2003. Kossuth Kiadó. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Juhász Vilmos: Nagy hódítók. Az emberi alkotás regényei II. (Bp.,1942,)Béta, 736+4 p.+XII t. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel.
1
15786.

Juhász Vilmos: Nagy hódítók. Az emberi alkotás regényei II. (Bp.,1942,)Béta, 736+4 p.+XII t. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Katona Tamás (szerk.): A korona kilenc évszázada. Bibliotheca Historica. Bp.,1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
1
15787.

Katona Tamás (szerk.): A korona kilenc évszázada. Bibliotheca Historica. Bp.,1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Bertényi Iván-Gyapay Gábor: Magyarország rövid története. Bp.,1995, Maecenas. Harmadik, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15788.

Bertényi Iván-Gyapay Gábor: Magyarország rövid története. Bp.,1995, Maecenas. Harmadik, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
C.W. Ceram: A régészet regénye. Fordította: Gottschlig Ferenc. Bp., 1975, Gondolat. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. +Zenon Kosidowski: Aranykönnyek királysága. Bp.,1979, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15789.

C.W. Ceram: A régészet regénye. Fordította: Gottschlig Ferenc. Bp., 1975, Gondolat. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. +Zenon Kosidowski: Aranykönnyek királysága. Bp.,1979, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sztárai Mihály: História Perényi Ferenc kiszabadulásáról. Perényi Péter élete és halála. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15790.

Sztárai Mihály: História Perényi Ferenc kiszabadulásáról. Perényi Péter élete és halála. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tar Lőrinc pokoljárása. Középkori magyar víziók. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15791.

Tar Lőrinc pokoljárása. Középkori magyar víziók. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Taine, Hippolit Adolf: A jelenkori Francziaroszág alakulása. Ford. Dr. Toldy László, Csiky Gergely. 1 köt. Bp. 1881. MTA. 1 sztl. lev. 664 l Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egyetlen magyar kiadás.
1
15792.

Taine, Hippolit Adolf: A jelenkori Francziaroszág alakulása. Ford. Dr. Toldy László, Csiky Gergely. 1 köt. Bp. 1881. MTA. 1 sztl. lev. 664 l Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egyetlen magyar kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szigeti István: A szent korona titka. Lakitelek, 1996, Antológia Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
15793.

Szigeti István: A szent korona titka. Lakitelek, 1996, Antológia Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
John T. Salvendy: Rudolf. Ford. Hárdi Lilla. Tudomány  Könyvtár. Bp.,1988, Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés.
1
15794.

John T. Salvendy: Rudolf. Ford. Hárdi Lilla. Tudomány Könyvtár. Bp.,1988, Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rátz Kálmán: Oroszország története. Ősidőktől - 1917 November 6-ig. Bp., 1943, Grill Károly, XVI+629 p. Fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, belül jó állapotban.
1
16500.

Rátz Kálmán: Oroszország története. Ősidőktől - 1917 November 6-ig. Bp., 1943, Grill Károly, XVI+629 p. Fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Danielik János: A történet szelleme. Történeti-bölcselmi értekezés. Pest, 1857. 138p. Korabeli félbőr kötésben. Ritka!
1
16501.

Danielik János: A történet szelleme. Történeti-bölcselmi értekezés. Pest, 1857. 138p. Korabeli félbőr kötésben. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse