https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 115
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1961723
15785
354
0
2000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Izsák-Pölöskei-Romsics-Urbán: Magyar miniszterelnökök. Bp., 2003. Kossuth Kiadó. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
Das Lot is nicht erreichbar
1962671
15786
354
0
1200
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Juhász Vilmos: Nagy hódítók. Az emberi alkotás regényei II. (Bp.,1942,)Béta, 736+4 p.+XII t. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1951914
15787
354
0
1600
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Katona Tamás (szerk.): A korona kilenc évszázada. Bibliotheca Historica. Bp.,1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. 1949547
15788
354
0
800
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Bertényi Iván-Gyapay Gábor: Magyarország rövid története. Bp.,1995, Maecenas. Harmadik, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1951326
15789
354
0
800
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
C.W. Ceram: A régészet regénye. Fordította: Gottschlig Ferenc. Bp., 1975, Gondolat. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. +Zenon Kosidowski: Aranykönnyek királysága. Bp.,1979, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1953633
15790
354
0
800
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Sztárai Mihály: História Perényi Ferenc kiszabadulásáról. Perényi Péter élete és halála. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1953637
15791
354
0
800
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Tar Lőrinc pokoljárása. Középkori magyar víziók. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1950603
15792
354
0
1600
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Taine, Hippolit Adolf: A jelenkori Francziaroszág alakulása. Ford. Dr. Toldy László, Csiky Gergely. 1 köt. Bp. 1881. MTA. 1 sztl. lev. 664 l Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egyetlen magyar kiadás.
Das Lot is nicht erreichbar
1950852
15793
354
0
3000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Szigeti István: A szent korona titka. Lakitelek, 1996, Antológia Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1953610
15794
354
0
800
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
John T. Salvendy: Rudolf. Ford. Hárdi Lilla. Tudomány Könyvtár. Bp.,1988, Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1844264
16500
354
0
4000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Rátz Kálmán: Oroszország története. Ősidőktől - 1917 November 6-ig. Bp., 1943, Grill Károly, XVI+629 p. Fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, belül jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1902982
16501
354
0
4000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Danielik János: A történet szelleme. Történeti-bölcselmi értekezés. Pest, 1857. 138p. Korabeli félbőr kötésben. Ritka!
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse