https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 75
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1969104
17151
353
0
2400
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Köves Gábor Zoltán: Hús- (haszon) galamb tartás. Bp., 1946, Athenaeum-ny., 31 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1981723
17152
353
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Növényvédelem és kertészet könyvtára 2 kötete (IV.,XV.): Jécsai László: Hogyan készítsük el virágos kertünket.; Jécsai László: Szobanövények.; Bp.,1938, Növényvédelem és Kertészet,(Stephaneum-ny.), 61+1+62+2 p. Kiadói papírkötés, az egyik kötet lapszélei foltosak, az egyik gerincen apró hiánnyal.
Das Lot is nicht erreichbar
1954996
17153
353
0
1800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Főzzünk jobban! 250 korszerű ételkészítési leírás. A M. Kir. Közélelmezési Hivatal Kiadása. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2013478
17154
353
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1999, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2010637
17155
353
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Minerva Családi Könyvek 4 kötete: Pelle Józsefné. Főzési tanácsadó.; F. Nagy Angéla: Ínyencnaptár.; Lévai Vera: Gyümölcsös, túrós, sajtos ételek.; Bence Vera: Világkonyha.; Bp.,1978-1980, Minerva. Kiadói papírkötés.+Laci bácsi legújabb receptjei. Bp., én., Regun. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1988661
17156
353
0
2000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Pál: A baromfitenyésztés kézikönyve. "A baromfibetegségek" c. részt Dr. Hódossy József írta. Bp.,1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2013492
17157
353
0
900
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Mercz Árpád. A must és a bor egyszerű kezelése Mezőgazd. Kiadó, 1977 + Italok világa, a világ italai .Bp., 1987. Corvina 2010678
17158
353
0
2400
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
S. Bíró Géza: A szőlő metszése és mívelési módjai. Bp., 1935, Növényvédelem és Kertészet. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 2010437
17159
353
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Móra Ferencné szakácskönyve. Bp.,1949,Révai. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. 1995890
17160
353
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes szakácskönyv tétel, 3 db: Maradéktalanul. Bp.,2003,Gladiátor. Kiadói kartonált papírkötés.; Tóth Gézáné Mogyorósi Magdolna: Nagymama receptjei. Kisújjszállás, én., Szalay. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, az első lap és a címlap hiányzik.; Ragyogó szakácskönyvek. Bp.,é.n., Pallas. Kiadói papírkötés.;
Das Lot is nicht erreichbar
1997645
17161
353
0
2200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyvtétel, 5 db: Magyar fűvész könyv. (1988, Múzsák, reprint, kopott borítóval, javított gerinccel.), Oláh Sándor: A családi ház kertje (1974, Mezőgazdasági), Pirk Ambrus: Ötletek a kert berendezéséhez. (1977, Mezőgazdasági), Kedvenc növényeink. (1996, Aquila), Czáka Sarolta-Valló László: A metszés ábécéje. (1987, Mezőgazdasági.) Kiadói kartonált papírkötésben, és kiadói papírkötésben, változó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1973763
17162
353
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Elek Lívia - Halász Zoltán: Kis magyar paprikakönyv. Bp., 1987, Corvina. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse