Porzellan Zahl der Lose: 87
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2002357
11147
352
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d:9 cm, m:7 cm 2002344
11148
352
Herendi Viktória mintás lábas bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d:9,5 cm, m:8,5 cm 2002319
11149
352
Herendi Viktória mintás áttört tálka, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, 17×12 cm 2002701
11150
352
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzet (koronás), apró kopásnyomokkal, m: 19,5 cm 2003743
11151
352
Herendi cica, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 11,5 cm 2004269
11152
352
Herendi füles tál, fehér mázas, plasztikus növényi indákkal, jelzett (csak mélynyomás), hibátlan, 32,5×25 cm 1914272
11153
352
Herendi Kitty mintás tál és 8 db mini tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12,5 cm (8×) és 26×26 cm
2007386
11154
352
Herendi rózsa mintás lapostányér ( 2db), erősen kopott, egyik alján hajszál repedéssel, jelzett (koronás) d: 26,5 cm (2×)
2004781
11155
352
Herendi fehér mázas lapos tányér (3 db), mély tányér (5db), tálka (3 db), kínáló tál, rózsás kiöntő, jelzett (mély nyomás), hibátlanok, d: 24,5 cm, d: 25 cm, 19×15 cm, 27×24 cm, m:22 cm 2008879
11156
352
Herendi miniatűr népviseletes szobrocska, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 4,5 cm 2005085
11157
352
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, kopott, m:3 cm, d:8 cm 2005113
11158
352
Herendi virágdíszvirág, kézzel festett, jelzett (koronás), kopásnyomokkal, 13×7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF