Foto

Zahl der Lose: 320

cca 1960 A Deutsche Bundesbahn részére készülő mozdonyok a Ganz-MÁVAG Mozdony, Vagon és Gépgyárban 5 db fotó kartonon 22x14 cm / Locomotves being built for the DBB in Budapest. 5 photos
12209.

Rufpreis:
4 000 HUF

1926 A budapesti VII. kerületi Kertész utcai fiú felsőkereskedelmi iskola IV. b. osztálya, tablókép Strelisky műhelyéből, sérült kartonra ragasztva, 17×21,5 cm
12210.

Rufpreis:
1 200 HUF

1928 Budapesti nagycsalád, nagyméretű fotó Vajda M. Pál műterméből, szignózott, kartonra ragasztva, hátulján jelzett, 23×29 cm
12211.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1938 a Ringling Brothers and Barnum&Bailey cirkuszi társulat tagjai, nagyméretű csoportkép. Edward J. Kelty (Century Photographers) felvétele, jelzett, 50×30 cm
12212.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1950 Varga Gyuláné kárpitos, diapozitív reklámkép,8x8 cm
12213.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1920 Előkelő férfiak díszmagyarban, kartonra ragasztott fotó, szélein sérülésekkel, 30×40 cm
12214.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1910-1940 Régi idők portréi, 10 db különféle nagyméretű portréfotó, különböző méretben
12215.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1920-1940 6 db különféle csoportkép, különböző méretben
12216.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1940-1970 A természet régen, 12 db különféle kültéri fotó, különböző méretben
12217.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930 Harangszentelések, különféle helyszíneken készült, 2 db vintage fotó, egyik hidegpecséttel jelzett, 18x23 cm és 22,5x17 cm
12218.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1907 "Üdv Pannóniának!", selmecbányai társaság csoportképe, fotó Baker A. utóda selmecbányai műterméből, kartonra ragasztva, hátulján pecséttel jelzett, felső harmadán töréssel, 17×22 cm
12219.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1930 Fiúk és lányok sportja, 2 db korabeli negatívról készült modern nagyítás, 13x18 cm
12220.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF