Foto Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2004392
12209
352
Photo
cca 1960 A Deutsche Bundesbahn részére készülő mozdonyok a Ganz-MÁVAG Mozdony, Vagon és Gépgyárban 5 db fotó kartonon 22x14 cm / Locomotves being built for the DBB in Budapest. 5 photos 2008930
12210
352
Photo
1926 A budapesti VII. kerületi Kertész utcai fiú felsőkereskedelmi iskola IV. b. osztálya, tablókép Strelisky műhelyéből, sérült kartonra ragasztva, 17×21,5 cm 2008926
12211
352
Photo
1928 Budapesti nagycsalád, nagyméretű fotó Vajda M. Pál műterméből, szignózott, kartonra ragasztva, hátulján jelzett, 23×29 cm 2006720
12212
352
Photo
cca 1938 a Ringling Brothers and Barnum&Bailey cirkuszi társulat tagjai, nagyméretű csoportkép. Edward J. Kelty (Century Photographers) felvétele, jelzett, 50×30 cm 1985581
12213
352
Photo
cca 1950 Varga Gyuláné kárpitos, diapozitív reklámkép,8x8 cm
1977659
12214
352
30000
Photo
cca 1920 Előkelő férfiak díszmagyarban, kartonra ragasztott fotó, szélein sérülésekkel, 30×40 cm 2004011
12215
352
Photo
cca 1910-1940 Régi idők portréi, 10 db különféle nagyméretű portréfotó, különböző méretben 2003994
12216
352
Photo
cca 1920-1940 6 db különféle csoportkép, különböző méretben
2004018
12217
352
Photo
cca 1940-1970 A természet régen, 12 db különféle kültéri fotó, különböző méretben
2008193
12218
352
Photo
cca 1930 Harangszentelések, különféle helyszíneken készült, 2 db vintage fotó, egyik hidegpecséttel jelzett, 18x23 cm és 22,5x17 cm
2007467
12219
352
Photo
cca 1907 "Üdv Pannóniának!", selmecbányai társaság csoportképe, fotó Baker A. utóda selmecbányai műterméből, kartonra ragasztva, hátulján pecséttel jelzett, felső harmadán töréssel, 17×22 cm 1287082
12220
352
Photo
cca 1930 Fiúk és lányok sportja, 2 db korabeli negatívról készült modern nagyítás, 13x18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF