https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Technik Zahl der Lose: 33
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1990701
17251
352
0
1200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
A légi fénykép. Összeáll.: Szüts Lajos. A "Térképészeti közlöny" 4. sz. különfüzete. Bp.,1931, M. Kir. Állami Térképészet, 51+1 p. Szövegközti ábrákkal és fekete-fehér fotókkal. Kiadói szakadt, kissé foltos papírkötésben. 1852704
17252
352
0
1200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Walther Heering: Das Kunstlicht-buch. Harzburg,1935, Dr. Wather Heering. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1989383
17253
352
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Jesztl Jenő: A színes fényképezés. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1962178
17254
352
0
2000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Marjai Imre-Kő Tamás: Történelmi hajók modellezése. Bp.,1966, Táncsics, 251+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, gerinccel. Mellékletek nélkül.
Das Lot is nicht erreichbar
1871729
17255
352
0
1800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Leumonton János K.: Önálló német nyelvmester. Pest, 1838, Heckenast, 243 p. Viseltes félbőr kötésben. 1953590
17256
352
0
4600
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
O. K. Gajevszkij: Repülőmodellezés. Fordította: Árvai László. Bp.,1955, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1966207
17257
352
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Prohászka-Poich-Sütő-Wikler: A magyar modellezés 75 éve Magyar Honvédelmi Szövetség, 1984 Egészvászon kötésben, kissé szakadt papírborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1507875
17258
352
0
100
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Frech, Fritz: Aus der Vorzeit der Erde VI. Gletscher einst und jetzt. Leipzig, 1911, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 61.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1966208
17259
352
0
1800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Petrik Ottó: Vasútmodellezés. Járművek. Np., 1969. Táncsics. Félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1966365
17260
352
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Arató István: A szauna. Bp., 1986. Műszaki Könyvkiadó, Kiadói papírborítékban.
Das Lot is nicht erreichbar
1950520
17261
352
0
1600
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Geoff Jones: Építs és repülj a saját repülőgépeden. Fordította: Bánó Imre. Bp.,1997,Göncöl. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, foltos, hullámos lapokkal. A fordító, Bánó Imre dedikációjával.
Das Lot is nicht erreichbar
1951820
17262
352
0
1200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Háy György: Repülők, műszerek, emberek. Bp.,1990, Műszaki. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse