Juwelen Zahl der Lose: 98
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1975293
19024
351
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár tűzpiros kővel, jelzett, bruttó: 2,67 g
1975298
19025
351
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel díszítve, jelzett, méret: 51, bruttó: 1,4 g
1975296
19026
351
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) ovális fülbevalópár, jelzett, 1,5×1,1 cm, nettó: 1,8 g
1996246
19027
351
Jewellery
Ezüst(Ag) függő, zöld kővel, jelzett, 1×10,7 cm, bruttó: 0,7 g
1996244
19028
351
Jewellery
Ezüst(Ag) függő, narancssárga kövekkel, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 1,2 g
1996247
19029
351
Jewellery
Ezüst(Ag) kereszt függő, apró kövekkel, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 0,4 g
1996241
19030
351
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, fekete kővel, jelzett, bruttó: 1,7 g
1996210
19031
351
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr cselló, jelzett, h: 6,5 cm, nettó: 10,3 g 1996208
19032
351
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr hinta, jelzett, h: 4 cm, nettó: 9,2 g
1996202
19033
351
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott kutyus kitűző, jelzett, 2,5×2 cm, bruttó: 7,7 g
1996199
19034
351
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr ló, jelzett, 4,5×4 cm, bruttó: 17,8 g 1996195
19035
351
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr gitár, jelzett, h: 7 cm, nettó: 9,4 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF