Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 54
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1996194
16838
351
Books: Gastronomy and Gardening
Váncza és Dr. Oetker receptfüzetek: Dr. Oetker receptjei. Papírkötésben, két kijáró lappal, foltos. 48 p. A mi süteményes könyvünk. Bp., 1928, Váncza. Kiadói papírkötésben, rossz, megviselt állapotban. Kincses receptkönyv. Bp., én., Váncza. Kiadói papírkötésben, rossz állapotban, szakadt borítóval, 3 sérült, foltos lappal. 1998524
16839
351
Töttös Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. Szekszárd, 1987, szerzői. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1999325
16840
351
Komsa Anna: Szakácskönyv. Bukarest, 1964, Meridiane. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. 1998242
16841
351
Prof. Dr. Halmy László-Németh Zsuzsanna-Halmy Lászlóné: Magyar Elhízástudományi Bibliográfia. 2008. Bp., 2008, Folpress. Kiadói papírkötés.
1946816
16842
351
1996256
16843
351
Vajda Ernő: A magyar növényvilág képeskönyve. Bp.,1956, Művelt Nép. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1995890
16844
351
1997645
16845
351
2200
1996254
16846
351
Dr. Anghi Csaba: Nyúltenyésztés. A prém-, hús-, angóra- és laboratóriumi kisérleti nyúl tenyésztése, egészségvédelme, értékesítése. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés. 1984334
16847
351
Bálint György: Szívügyünk a kert. Bp.,2011, SanomaMedia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1982486
16848
351
1982484
16849
351
Gyümölcstermelők és kisállattenyésztők naptára az 1947 és 1948. évre. Papírkötés, kissé szakadt. 2 db. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF