Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 54

Váncza és Dr. Oetker receptfüzetek:   Dr. Oetker receptjei. Papírkötésben, két kijáró lappal, foltos. 48 p.   A mi süteményes könyvünk. Bp., 1928, Váncza. Kiadói papírkötésben, rossz, megviselt állapotban.   Kincses receptkönyv. Bp., én., Váncza. Kiadói papírkötésben, rossz állapotban, szakadt borítóval, 3 sérült, foltos lappal.
16838.

Rufpreis:
800 HUF

Töttös Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. Szekszárd, 1987, szerzői. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16839.

Rufpreis:
1 200 HUF

Komsa Anna: Szakácskönyv. Bukarest, 1964, Meridiane. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.
16840.

Rufpreis:
2 400 HUF

Prof. Dr. Halmy László-Németh Zsuzsanna-Halmy Lászlóné: Magyar Elhízástudományi Bibliográfia. 2008. Bp., 2008, Folpress. Kiadói papírkötés.
16841.

Rufpreis:
1 000 HUF

16842.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vajda Ernő: A magyar növényvilág képeskönyve. Bp.,1956, Művelt Nép. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16843.

Rufpreis:
1 000 HUF

16844.

Rufpreis:
1 000 HUF

16845.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dr. Anghi Csaba: Nyúltenyésztés. A prém-, hús-, angóra- és laboratóriumi kisérleti nyúl tenyésztése, egészségvédelme, értékesítése. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
16846.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bálint György: Szívügyünk a kert. Bp.,2011, SanomaMedia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16847.

Rufpreis:
1 000 HUF

16848.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gyümölcstermelők és kisállattenyésztők naptára az 1947 és 1948. évre. Papírkötés, kissé szakadt.   2 db.
16849.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF