Porzellan Zahl der Lose: 133
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1992545
11165
350
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9x5 cm 1992542
11166
350
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9x5 cm 1992539
11167
350
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal. 8x5 cm 1992572
11168
350
Herendi virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13,5×9 cm 1992569
11169
350
Herendi Apponyi mintás kis hamutálka és mini váza, kézzel festett, jelzett, minimális kopásnyomokkal, 8,5×5,5 cm, m: 6 cm 1992565
11170
350
Herendi népi virágmintás kis tálka és mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 6,5 cm 1992561
11171
350
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 10×8 cm 1968130
11172
350
Herendi Porcelángyár emléktál ( 2db), biszkvit/fehér mázas, hibátlan, jelzett, d: 15 cm (2×) 1992553
11173
350
Herendi porcelán népi mintás fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, minimális hibával, 8×6×3 cm 1979344
11174
350
40000
cca 1920 Herendi egyedi mintás falitányér, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 31 cm, m:5,5 cm
1979359
11175
350
60000
cca 1900 Herendi mezei virág mintás áttört tányér, kézzel festett, jelzett, alján apró hajszál repedéssel, kopásnyomokkal, d: 23 cm 1988112
11176
350
11000
Zsolnay orchidea mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 26,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF