https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 237
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1963804
12678
350
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1890 Berlin, Potsdam és Charlottenburg 24 oldalon litografált képet tartalmazó leporelló Egészvászon kötésben. / Leporello with litho images. 24 p. 16x23 cm 1987988
12679
350
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1890 Felsendeld Ignác pecsétkészítő mintalapja.
Das Lot is nicht erreichbar
1989949
12680
350
0
800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1893 Az aradi királyi főgymnasium értesítője az 1892-1893. iskolai évről. Szerk.: Himpfner Béla. Arad, 1893, Aradi Nyomdatársaság Könyvnyomdája. Papírkötésben, jó állapotban. 1478461
12681
350
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1478277
12682
350
0
800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1896 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1895-ról. Bp., 1896, Franklin-Társulat, 115 p. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban. 1478271
12683
350
0
800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1897 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1896-ról. Bp., 1897, Franklin-Társulat, 182 p. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban. 1748810
12684
350
0
2600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1897 Orvosi Heti Szemle XII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(január-június.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor. Aranyozott egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1478293
12685
350
0
800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1898 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1897-ról. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 210 p.+2 t. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1987468
12686
350
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Pest megyei szabályrendelet a kéményseprő iparról 4 p. 1898857
12687
350
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 9 db könyvillusztráció, festményekről készült nyomatok, különböző méretben
Das Lot is nicht erreichbar
1975261
12688
350
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-1940 5 db termékminta katalógus Julius Maschner díszmű katalógus. WEZ fogaskerék, Edison katalógus. 1897130
12689
350
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-1960 Vegyes papírrégiség tétel, közte számlák, reklám nyomtatványok, szentképek Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse