Bücher: Märchen Zahl der Lose: 81
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1899585
17445
350
2200
Books: Tales
Benedek Rózsi-B. Radó Lili-D. Lengyel Laura-Ego-Laczkó Márta: Szok szép asszonyi élet. Előszóval ellátta: Apponyi Albertné. Bp.,1937, Dante. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
1889908
17446
350
Books: Tales
Marko Marcsevszki: Kényeske. (Bolgár népmesék.) Rónay Emy rajzaival. Bp.,(1950), Athenaeum, 23 p. Kiadói papírkötés, foltos, tulajdonosi névbélyegzővel. Ritka!
1884918
17447
350
Books: Tales
Disney: Mackótestvér. Koda és a tél. Bp., 2007, Egmont-Hungary. Kiadói kartonált papírkötés.
1884913
17448
350
Books: Tales
Disney: A Pingvin, aki nem, bírta a hideget. Bp., 2007, Egmont-Hungary. Kiadói kartonált papírkötés.
1889503
17449
350
Books: Tales
Walt Disney: Bernard és Bianka. Az egérrendőrség. Bp.,1992, Egmont-Pannónia. Kiadói papírkötés, az elülső borítója kissé gyűrött, a gerincen apró sérüléssel.
1884910
17450
350
Books: Tales
Disney-Pixar: Egy bogár élete. Bp., 2008, Egmont-Hungary. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón sérülésekkel, de egyébként jó állapotban.
1889818
17451
350
Books: Tales
Szepes Mária: Pöttyös Panni. Győrffy Anna rajzaival. Bp., 1978, Móra. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 1884904
17452
350
Books: Tales
1884977
17453
350
Books: Tales
Móra Ferenc: Csilicsali Csalavári Csalavér. Reich Károly rajzaival. Bp.,1978, Móra. Kiadói félvászon-kötés. 1889804
17454
350
Books: Tales
Móra Ferenc: Titulász bankója. Reich Károly rajzaival. Bp.,1977, Móra. Kiadói félvászon-kötés. 1889814
17455
350
Books: Tales
H. C. Andersen 2 műve: A hókirálynő. Fordította, és átdolgozta: Rab Zsuzsa. Ágotha Margit rajzaival. Bp., 1982, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Andersen legszebb meséi. Válogatta, és a gyerekeknek átdolgozta Rab Zsuzsa. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp.,1975, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói hiányos papír védőborítóban.
1966187
17456
350
Books: Tales
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF