Militaria Zahl der Lose: 97
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1981013
12468
349
5500
Military
1940 Levente emléklap, jó állapotban. Kunszentmiklósi katonai parancsnokság pecsétjével. 26x36 cm 1982607
12469
349
Military
1914-1915 "In der Eintracht liegt die Macht - Erinnerung an den Feldzug für Kaiser und Vaterland" - litho emléklap, rossz állapotban, 47×53 cm 1067635
12470
349
Military
1909 Strelisky csoportképe valamely főrendű, főrangú társaságról egy kastély parkjában, a vendégek között három főtiszt, számos kitüntetéssel, hidegpecséttel jelzett, 23x36 cm, karton (sérült, vágott) 30x40 cm 1861048
12471
349
11000
Military
1741412
12472
349
Military
XVIII. sz,Harci fokos, díszített fejjel / Military axe 89 cm
1737457
12473
349
Military
Indiai tőr, poncolt pengével, bőr hüvelyben, fa-fém markolattal, h:38,5 cm (44 cm)
1737450
12474
349
Military
Indiai díszkard, maratott pengével, plüss hüvely borítással, réz markolattal, h:86 cm (91 cm)
1981770
12475
349
Military
II. világháborús katonai csajka. Jelzett és hozzá való fém pohár. 1984262
12476
349
Military
1914 I. világháborús porcelán emléktányér, lepattanással, d: 19,5 cm 1982077
12477
349
Military
1926 báró Lukachich Géza (1865-1943) altábornagy aláírása képeslapon 1982060
12478
349
Military
A Kádár-korszak tábornoka, portréfénykép, 12×8,5 cm
1982065
12479
349
Military
1941 Bp., Székely Hadosztály Egyesület által kiállított tagfelvételi értesítő Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF