Foto Zahl der Lose: 281
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1826039
12148
349
Photo
1911 Budapest-Hűvösvölgy, társaság étteremben, fotó, hátulján feliratozva, sérült
1964120
12149
349
Photo
Versenylovak (Imperiál, Pacifik, stb.), 3 db fotó, 9×12 és 10×14 cm
1980926
12150
349
Photo
cca 1935/1960 Mozdulatművész, 4 db fotó, 14x9 cm 1981962
12151
349
Photo
cca 1920-1940 BSZKRt tisztviselők egyenruhában, 8,5×13 cm
1981464
12152
349
Photo
cca 1970 Régi idők előadásai, 4 db fotó, hátuljukon pecséttel jelzettek ("Tihanyi Bence", "Ripely Imre", ill. "Budai Spartacus Természetjáró Szakosztálya"), 9×14 cm
1980923
12153
349
Photo
cca 1910 Ferrotípia, vaslemezre készült, vásári gyorsfénykép, 8,5x6,3 cm 1981678
12154
349
Photo
cca 1910-1930 Vegyes fotó tétel, 8 db, 13×9 cm
1981068
12155
349
Photo
cca 1864 Eger, Mihály József fényképész műtermében készült, vizitkártya méretű, hátoldalán jelzett fénykép, 10x6 cm 1981054
12156
349
Photo
cca 1865 Eger, Mihály József fényképész műtermében készült, vizitkártya méretű, hátoldalán jelzett fénykép (férfi portré), 10x6 cm 1981665
12157
349
Photo
cca 1930 Gyerekek magyaros öltözetben, fotólap, 13,5×8,5 cm 1981040
12158
349
Photo
cca 1863 Eger, Mihály József fényképész műtermében készült, vizitkártya méretű, hátoldalán jelzett fénykép, 10,3x6,2 cm 1981041
12159
349
Photo
cca 1863 C. Reiner-Rocksch drezdai műtermében készült, vizitkártya méretű fénykép, 10,6x6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF