Járműdinamika és hajtástechnika. I-II. rész: I. rész: Prof. Dr. Zobory István: Járműdinamika. II. rész: Dr. Szabó Tamás: Hajtástechnika. Bp., 2012, Műegyetem, 4+90 p.; 2+II+140 p. Spirál-kötés, az egyik spirálozása kissé sérült.
William F. Bolton: Railwayman's Diesel Manual. London,(1958) ,G.H. Lake&Co. Ltd. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, javított papír védőborítóban. + Railway Directory & Year Book. 1967-1968. London, 1967, Transport&Technical Pub. Ltd. Angol nyelven. Rengeteg korabeli reklámmal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Freytags Hilfsbuch für den Maschinenbau für Maschineningenieure sowie für den Unterricht an technischen Lehranstalten. Szerk.: P. Gerlach. Berlin, 1930, Julius Springer. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, német nyelven. / Half-linenbinding,with little bit cover, in German language.
1938 Organ für die Fortschritte des Eisenbahnwesens. 93. évf. Berlin, 1938, Julius Springer. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. /Half-linen-binding, in German language.