https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 325
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1974452
12191
348
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1935 Pöltinger Gusztáv soproni fotóművész vintage fotóművészeti alkotása, 5,5x5,5 cm 863334
12192
348
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1940 Pöltinger Gusztáv: Hegedű és kotta, jelzetlen vintage csendélet a szerző hagyatékából, 6x9 cm 1974467
12193
348
0
1400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1936 Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (Hőmérős csendélet), 8,7x5,8 cm 966528
12194
348
0
2400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 Thöresz Dezső: Borsós csendélet, jelzetlen vintage fotó a szerző hagyatékából, 6x8 cm 1974503
12195
348
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1987 Traumberger Gyula 5 db vintage fotója, az egyiken szerepel a szerző pecsétje, 12,5x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1840295
12196
348
0
1000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
6 db Budapest-témájú kortárs művészfotó, jelzés nélkül, feliratozva (Ybl Miklós tér, Baross tér, stb.), kartonra ragasztva, 10,5×15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1974468
12197
348
0
1400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1938 Göngyöleg, vintage fotó jelzés nélkül, 12,5x17,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1980555
12198
348
0
1000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Habsburg Ottó (1912-2011) időskori fotója, 10x7 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
1966409
12199
348
0
1000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1967 Albert Flórián (1941-2011) válogatott labdarúgó, pecséttel jelzett sajtófotó, 15×9 cm 1958280
12200
348
0
5000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1880 Blaha Lujza (1850-1926) színésznő, keményhátú fotó Kozmata Ferenc budapesti műterméből, 10,5×6,5 cm 1751854
12201
348
0
5000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1888 Ihre Majestät Kaiserin Augusta Victoria. Auguszta Viktória (1858-1921) német császárné keményhátú fotója, Selle&Kuntze, Potsdam, kis sérülésekkel, 16x10 cm./ 1888 Her Majesty Empress Augusta Victoria. Augusta Victoria (1858-1921) Empress of Germany, board photo, Selle&Kuntze, Potsdam, with little damages, 16x10 cm./
Das Lot is nicht erreichbar
1751837
12202
348
0
5000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1880 Unser Kaiserpaar. Császári párunk. II. Vilmos (1859-1941) német császár (1888-1918), Auguszta Viktória (1858-1921) német császárné keményhátú fotója, Verlag Eigenth, Berlin, sérült, 16x10 cm./ cca 1880 Our Emperor Couple. II. Wilhelm (1859-1941) Emperor of Germany (1888-1918), Augusta Victoria (1858-1921) Empress of Germany, board photo, Verlag Eigenth, Berlin, damaged, 16x10 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse