Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 286
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1888230
10256
348
Olvashatatlan jelzéssel: Állatkert, szitanyomat, papír, számozott (2/8), 50×70 cm 1895217
10257
348
Olvashatatlan jelzéssel: Belgrád. Rézkarc(22/50), papír, jelzett, papír szélein szakadások, 21×29 cm 1979036
10258
348
24000
Olvashatatlan jelzéssel: Asztalnál. Olaj, vászon, keretben, 60×90 cm
1977749
10260
348
Olvashatatlan jelzéssel: Vízpart lovaskocsival. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 17,5×29 cm
1934090
10261
348
1929438
10262
348
11000
1975701
10263
348
Olvashatatlan jelzéssel: Gyümölcsös csendélet. Olaj, vászon, 50×80 cm 1940779
10264
348
Olvashatatlan jelzéssel: Virágos csendélet, olaj, fa, keretben, 61,5×40,5 cm
1941334
10265
348
Olvashatatlan jelzéssel: Kótyagosan. Akvarell-ceruza, papír, üvegezett keretben, 25×19 cm
1941476
10266
348
Olvashatatlan jelzéssel: Tó part. Tus, papír, üvegezett keretben, 23×32 cm
1907074
10267
348
36000
Olvashatatlan jelzéssel: Hajló fák. Olaj, vászon, festék kopott, keretben, 58×74 cm
1729798
10268
348
14000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF