Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 286
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1964326
10183
348
Púza Sándor (?-?): VIrágos-gyümölcsös csendélet, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 59×49 cm
1928726
10184
348
RGY jelzéssel: Vadászcsendélet. Olaj, falemez, kopásokkal, 16×12 cm
1974485
10185
348
Reményi jelzéssel: Tájkép. Olaj, falemez, üvegezett antik keretben, 8,5×11 cm
1977754
10186
348
Réti Mátyás (1922-2002): Kazlas táj. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×32 cm 1978330
10187
348
Rippl-Rónai József (1861-1927): Muzsikus, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 23×17 cm
1951282
10188
348
Rontó Lili (1980-): Mostan színes tintákról álmodom. Színes linó, papír, jelzett, 26×20 cm
1939722
10189
348
Róna jelzéssel: Vajdahunyad vára. Gouache, papír, szakadásokkal, üvegezett keretben, 49×39 cm 1966302
10190
348
Róna jelzéssel: Hold és a Nap. Olaj, farost, keretben, 53×73 cm
1958231
10191
348
11000
Rónai jelzéssel: Női portré, olaj, karton, üvegezett fa keretben, 30×22 cm
1929454
10192
348
11000
Rudnay jelzéssel: Mezőn ebédelő család. Tempera, papír. 37x47 cm Keretben.
1976289
10193
348
Ruzicskay jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 42×30 cm
1940669
10194
348
11000
Say Kornél (?-?): Nikotex reklám karikatúrák (3 db). Tus-akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×10-10-18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF