Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 286

Púza Sándor (?-?): VIrágos-gyümölcsös csendélet, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 59×49 cm
10183.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

RGY jelzéssel: Vadászcsendélet. Olaj, falemez, kopásokkal, 16×12 cm
10184.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Reményi jelzéssel: Tájkép. Olaj, falemez, üvegezett antik keretben, 8,5×11 cm
10185.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Réti Mátyás (1922-2002): Kazlas táj. Színes linó, papír,  jelzett, üvegezett keretben, 25×32 cm
10186.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Muzsikus, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 23×17 cm
10187.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rontó Lili (1980-): Mostan színes tintákról álmodom. Színes linó, papír, jelzett, 26×20 cm
10188.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Róna jelzéssel: Vajdahunyad vára. Gouache, papír, szakadásokkal, üvegezett keretben, 49×39 cm
10189.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Róna jelzéssel: Hold és a Nap. Olaj, farost, keretben, 53×73 cm
10190.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rónai jelzéssel: Női portré, olaj, karton, üvegezett fa keretben, 30×22 cm
10191.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Rudnay jelzéssel: Mezőn ebédelő család. Tempera, papír. 37x47 cm Keretben.
10192.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Ruzicskay jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 42×30 cm
10193.

Rufpreis:
6 000 HUF

Say Kornél (?-?): Nikotex reklám karikatúrák (3 db). Tus-akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×10-10-18 cm
10194.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF