Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 286
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1911845
10146
348
11000
1977675
10147
348
B.Mikli Ferenc (1922-2013): Halász. Szitanyoma, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×47 cm
1979098
10148
348
Miskolczy jelzéssel: Szénabálák. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 27×38 cm
1869328
10149
348
28000
Moldován István (1911-2000): Kendős lány, pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 40×41,5 cm 1962803
10150
348
Molnár jelzéssel: Pihenő. Akvarell, karton, üvegezett keretben, 12×8,5 cm 1962206
10151
348
Molnár Dénes (1947-2000): Idol 8., litho, papír, jelzett, számozott (1/12), paszpartuban, 26×19 cm
1978289
10152
348
Molnár C. Pál (1894-1981): Ölelés, fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 17×11 cm 1955139
10153
348
Molnár C. Pál (1894-1981): Az olajfák hegyén, fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 16,5×11 cm 1820088
10154
348
1782810
10155
348
11000
Nagy Zoltán (1916-1987): Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×53 cm 1897010
10156
348
Naszvadi jelzéssel: Utolsó ima. Rézkarc, papír, 25×19 cm
1959181
10157
348
Neogrády jelzéssel: Turista út. Gouache, papír, üvegezett keretben, 40×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF