Bücher: Technik Zahl der Lose: 39
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1940931
17280
348
Books: Technics
Clive Prew: VW Bogár. Fordította: Asbóth László. Bp.,1994, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1852704
17281
348
Books: Technics
Dr. Walther Heering: Das Kunstlicht-buch. Harzburg,1935, Dr. Wather Heering. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott félvászon-kötés.
1956260
17282
348
Books: Technics
3 db műszaki könyv - A GAZ-24 "Volga" típusú gépkocsi javítási és karbantartási utasítása + Tehergépjármű díjszabás 1968. + Gépkocsijavítási munkák XVIII. kötet. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban. 1978279
17283
348
Books: Technics
Stefan Sekowski: Galvanizáljunk otthon! Bp.,1976, Műszaki. Kiadói papírkötés.
1962178
17284
348
Books: Technics
Marjai Imre-Kő Tamás: Történelmi hajók modellezése. Bp.,1966, Táncsics, 251+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, gerinccel. Mellékletek nélkül.
1978746
17285
348
Books: Technics
Gép- és fémipari zsebkönyv. Szerk.: Dr. gróf Hugonnai Kálmán. Bp., (1938),"Pátria"-ny.), 478 p. Kiadói egészvászon-kötés.
1962116
17286
348
Books: Technics
Hársfalvi Sándor: Repülőmodellezés. Bp., 1983, Műszaki. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, két melléklettel. 1953590
17287
348
Books: Technics
O. K. Gajevszkij: Repülőmodellezés. Fordította: Árvai László. Bp.,1955, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.
1966207
17288
348
Books: Technics
1507875
17289
348
Books: Technics
1966208
17290
348
Books: Technics
Petrik Ottó: Vasútmodellezés. Járművek. Np., 1969. Táncsics. Félvászon kötésben.
1966365
17291
348
Books: Technics
Arató István: A szauna. Bp., 1986. Műszaki Könyvkiadó, Kiadói papírborítékban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF