1910-1930 Vegyes militária tétel, 11 db Dr. Gustav Stresemann: Englangds Wirtschaftskrieg gegen Deutschland. Der Deutsche Krieg. Stuttgart-Berlin, 1915, Deutsche Verlags. Kiadói papírkötés. Alfred Hettner: Die Ziele unserer Weltpolitik. Der Deutsche Krieg. Stuttgart-Berlin, 1915, Deutsche Verlags. Kiadói papírkötés. 3 db térkép: Dél-Tirol, Janja, Jamina-Bjelina térképei, vászonra kasírozva, 39x55 cm és 69x55 cca 1916 Európa hadi térképe, 1:500.000, Stoits György, szakadozott, hiánnyal, 76x110 cm. Valamint 5 db különféle magyar és német nyelvű katonai okmány.
1914-1915 Szabadka, M. Kir. Államvasutak fényképes, félárú jegy váltására jogosító igazolvány, tetszés szerinti kocsiosztályra, törvényszéki bíró felesége részére, egészbőr-kötésben, jó állapotban.
1914 Szeged, Szeged sz. kir. város tanácsának hatósági bizonyítványa szegedi illetőség bizonyításának tárgyában, a város pecsétjével, Dr. Lázár György szeged polgármesterének aláírásával, fejléces papíron.