Königreich Ungarn Zahl der Lose: 1891
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1969415
20297
347
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
1931 Budapest I. Naphegy, Czakó utca, Cziegler Jenő étterme, étterem terasz 1970934
20298
347
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Budapest I. Mátyás templom (budavári koronázótemplom) + Hiszekegy irredenta propaganda a hátoldalon (kopott sarkak / worn corners)
1970847
20299
347
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3/4
1900 Budapest I. Kilátás a Krisztinaváros felől, Lánchíd, Királyi vár. Divald Károly 28. sz. (r)
1970844
20300
347
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1907 Budapest I. Királyi vár Krisztinavárosi része. Divald Károly 664. sz. (EB) 1970679
20301
347
3200
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1910 Budapest I. Szent Gellért szobor. 38. (EK)
1970695
20302
347
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3/4
1902 Budapest I. Szent György tér, Honvédelmi Minisztérium. Kiadja Divald Károly 195. sz. (ázott / wet damage)
1970691
20303
347
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1898 Budapest I. Kilátás a Margitsziget felé, Margit híd, Országház. Kiadja Divald Károly Nr. 15. (EK) 1970688
20304
347
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3/4
1903 Budapest I. Mátyás templom, Szentháromság szobor, Királyi vár. Divald Károly 149. sz. (EB)
1972841
20305
347
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
1911 Budapest I. Királyi vár
1972838
20306
347
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
1900 Budapest I. Várbazár és Tabán. Ganz Antal 57. 1970848
20307
347
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T4
1899 Budapest I. Mátyás templom. Divald Károly 8. sz. (fa)
1970673
20308
347
3200
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T4
1903 Budapest I. Királyi várbazár (b)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF