Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1963527
30975
346
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1970-1980. "40 év MÁV - Szolgálati Emlékérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés, jelvénnyel, tokban T:2 kis jelvényről tű letört
1963565
30976
346
Numismatik
1972. "München" zománcozott fém olimpiai jelvény (15x30mm) T:2 1963690
30977
346
Numismatik
1973. "Kosárlabda EB 73' - Szombathely" fém jelvény (30x24mm) T:2
1964019
30978
346
Numismatik
1974. "Munka Érdemrend ezüst fokozat" adományozói okirata, mellette viselésre jogosító igazolvánnyal.
1965927
30979
346
Numismatik
1974. "Tűzbiztonsági Érem ezüst fokozata" ezüstözött és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-
1962912
30980
346
Numismatik
1979. " 'Szamuely Tibor' emléktúra" jelvény (30mm) T:2
1945596
30981
346
Numismatik
1980. "Felszabadulási Emléktúra 35" zománcozott fém jelvény (35mm) T:2
1965918
30982
346
Numismatik
1987. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2
1709591
30983
346
Numismatik
1988. "Aranykoszorús KISZ Jelvény" aranyozott, zománcozott jelvény, miniatűrrel, dísztokban, mellette adományozói okirat és igazolvány T:1- 1963795
30984
346
Numismatik
1988. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, dísztokban + adományozói okirat és viselésre jogosító igazolvány T:1- NMK 615 1537709
30985
346
Numismatik
Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja" Br plakett, dísztokban (70mm) + 1985. "A Szövetkezeti Mozgalom Szolgálatáért / Felszabadulásunk 40. évfordulójára" Br emlékérem tokban (70mm) + ~1970. "Érdemes Társadalmi Munkás" jelvény sérült tokban + "A Belkereskedelem Kiváló Dolgozója" aranyozott fém jelvény tokban (35mm) T:2,2- 1963595
30986
346
Numismatik
2000. "1st Hungarian Hog Rally - Lake Balaton" fém jelvény (52x26mm) T:1- Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF