Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 100

~1970-1980. "40 év MÁV - Szolgálati Emlékérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés, jelvénnyel, tokban T:2 kis jelvényről tű letört
30975.

Rufpreis:
1 400 HUF

1972. "München" zománcozott fém olimpiai jelvény (15x30mm) T:2
30976.

Rufpreis:
1 200 HUF
22

1973. "Kosárlabda EB 73' - Szombathely" fém jelvény (30x24mm) T:2
30977.

Rufpreis:
1 200 HUF

1974. "Munka Érdemrend ezüst fokozat" adományozói okirata, mellette viselésre jogosító igazolvánnyal.
30978.

Rufpreis:
1 200 HUF

1974. "Tűzbiztonsági Érem ezüst fokozata" ezüstözött és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-
30979.

Rufpreis:
1 200 HUF

1979. " 'Szamuely Tibor' emléktúra" jelvény (30mm) T:2
30980.

Rufpreis:
1 200 HUF

1980. "Felszabadulási Emléktúra 35" zománcozott fém jelvény (35mm) T:2
30981.

Rufpreis:
1 400 HUF

1987. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2
30982.

Rufpreis:
1 200 HUF

1988. "Aranykoszorús KISZ Jelvény" aranyozott, zománcozott jelvény, miniatűrrel, dísztokban, mellette adományozói okirat és igazolvány T:1-
30983.

Rufpreis:
1 000 HUF

1988. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, dísztokban + adományozói okirat és viselésre jogosító igazolvány T:1-  NMK 615
30984.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja" Br plakett, dísztokban (70mm) + 1985. "A Szövetkezeti Mozgalom Szolgálatáért / Felszabadulásunk 40. évfordulójára" Br emlékérem tokban (70mm) + ~1970. "Érdemes Társadalmi Munkás" jelvény sérült tokban + "A Belkereskedelem Kiváló Dolgozója" aranyozott fém jelvény tokban (35mm) T:2,2-
30985.

Rufpreis:
1 000 HUF

2000. "1st Hungarian Hog Rally - Lake Balaton"  fém jelvény (52x26mm) T:1-
30986.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF