Militaria Zahl der Lose: 92
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1961805
12687
346
Military
1907 K.u.k. Reichs-Kriegs-Ministerium által kiadott katonai kinevező okmány fotóval 1964022
12688
346
Military
1986 Juba Ferenc ismert tengerész saját kézzel írt levele Ferenczy Bélához + a 14. Torpedónaszád címere fotón 1965247
12689
346
Military
1943 Meghívó Ludovika tisztavató ünnepségre borítékkal 22x16 cm 1966311
12690
346
Military
cca 1900-1910 Várady Albert (1870-?) huszártiszt, későbbi ezredes, m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred tisztje, fotó kartonra kasírozva, körbevágott, feliratozva, kis kopásnyomokkal a felületén, 16x9 cm./ cca 1900-1910 Albert Várady (1870-) husar officer, later colonel, member of the Hungarian Royal 10th Husar Regiment of Varaždin, photo on board, cropped, with writing, with little wears on the face of the photo, 16x9 cm 1965518
12691
346
Military
1915 I. világháborús katona naplója. Világháborús katonadalok, rajzok, feljegyzések, valamint kb 20 db fotó, részben katonaiak, részben családiak 1963471
12692
346
Military
1915 Franz Lindenmayer ezredesi kinevezése Krobatin hadügyminiszter aláírásával 1912534
12693
346
Military
1894 Magyaróvár környéki falvakban katonai ellenőrzési szemle hirdetmánye 74x50 cm
1963640
12694
346
Military
1942 Bp., Honvédelmi ismeretek III-IV. gimnáziumi, polgári iskolai és népiskolai osztályok számára, 182p 1961779
12695
346
Military
Katona kitüntetésekkel, fém alapra rögzített fotónyomat, d: 15 cm 1961776
12696
346
Military
Katona kitüntetésekkel, fém alapra rögzített fotónyomat, d: 15 cm 1962931
12697
346
Military
cca 1900-1918 24 db katonafotó berakóban, csoprtképek, hadifoglyok, téli egyenruihások. 1961562
12698
346
Military
cca 1910-1930 Vegyes katonafotó tétel, 5 db, közte lovas katona fotóval, tábori kórházzal ("Zita honvéd kórház"), ..stb., fotólap, keményhátú fotó, fotó kartonon, változó állapotban, többnyire kopott kartonnal, 10x6 cm és 28x21 cm közötti méretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF