1918 Posta altiszti kinevezés, Magyar Népköztársaság, kereskedelemügyi miniszter szárazbélyegzőjével, a posta vezérigazgatójának, Hollós Józsefnek (1862-) saját kezű aláírásával, 1918. november 18., kis szakadásokkal, kis foltokkal.
1918 Posta-, és távirdasegédtisztnői kienvezés, Magyar Népköztársaság, kereskedelemügyi miniszter szárazbélyegzőjével, a posta vezérigazgatójának, Hollós Józsefnek (1862-) saját kezű aláírásával, 1918. november 27., kis szakadásokkal, kis foltokkal.
1920-1952 Vegyes papírrégiség tétel, 22 db, Nick István gépészmérnök, pécsi felsőipariskolai tanár iratai, igazolványai, értesítései, kérelmei a vallás és közoktatási miniszterhez, változó állapotban
1923-1946 Vegyes okmányt tétel, 5 db, közte 3 db MÁV félárú jegy váltására jogosító fényképes igazolvánnyal,az egyikben a GYESEV 1940. évre szóló kiegészítő lapjával, Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetségének tagsági igazolványával, valamint a Magyar Közalkalmazottak Országos Szabadszakszervezetének igazolványaival. Változó állapotban, kopott borítókkal, K.A.N.SZ. igazolvány szakadozott.