150 éves a magyar vasút 1846-1996. Szerkesztette Mezei István. Bp.,(1996), MÁV Rt. 477 p. Kiadói nyl-kötésben, a címlap és a 23. oldal között hiányzó lapokkal, kijáró lapokkal, rossz állapotban. +William Wenger: Eisenbahnen der Welt. Lausanne, 1969, Mondo-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Járműdinamika és hajtástechnika. I-II. rész: I. rész: Prof. Dr. Zobory István: Járműdinamika. II. rész: Dr. Szabó Tamás: Hajtástechnika. Bp., 2012, Műegyetem, 4+90 p.; 2+II+140 p. Spirál-kötés, az egyik spirálozása kissé sérült.
Georg V. Lomonossoff: Diesellokomotiven. Düsseldorf, 1985, VDI-Verlag. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, német nyelven. / Linenbinding, in paper cover, in German language.
Freytags Hilfsbuch für den Maschinenbau für Maschineningenieure sowie für den Unterricht an technischen Lehranstalten. Szerk.: P. Gerlach. Berlin, 1930, Julius Springer. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, német nyelven. / Half-linenbinding,with little bit cover, in German language.
1938 Organ für die Fortschritte des Eisenbahnwesens. 93. évf. Berlin, 1938, Julius Springer. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. /Half-linen-binding, in German language.
Stahl Wird Kraft. Ein Bildwerk vom Bau der Lokomotiven. Klasse 23 der Südafrikanischen Staatsbahnen. Kassel,[1940],Henschel&Sohn. Német nyelven. Színes és fekete fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy kijáró lappal. / Linen-binding, with worn cover, one page is coming out. In German language.
1942 Organ für die Fortschritte des Eisenbahnwesens. 97. évf. Berlin, 1942, Julius Springer. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, 68-85. oldalak között fénymásolattal pótolt lapokkal, 186-193. oldalak között a lapok sérültek, javítottak. /Linen-binding, with damaged and restore pages (186-193 p.), and photocopied sheets (68-85. p.), in German language.
Vasútépítés és pályafenntartás II. kötet. Szerk.: id. Dr. Horváth Ferenc. Korszerű vasút - Korszerű vasúttechnika. Bp.,1999, MÁV Rt. Kiadói papírkötés.
1936 Organ für die Fortschritte des Eisenbahnwesens. 91. évf. Berlin, 1936, Julius Springer. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kopott borítóval, laza fűzéssel, néhány kijáró lappal.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.