Militaria Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1960299
12474
345
Military
cca 1920 A Magyar Nemzeti Hadsereg és Horthy bevonulása Budapestre. Ofszet. Kizárólag a Vitézi Rend tagjai részére készítve. 1958058
12475
345
50000
Military
1937 Grundgesetz über die Betreuung von Witwen und Waisen, rendelet az SS-tagok özvegyeinek és árváinak megsegítéséről
1960301
12476
345
Military
cca 1914 katonák csoportképe, foltos, antik üvegezett keretben, 12×17 cm
1957831
12477
345
11000
Military
1935 Budapest, várbeli díszőrség fogadásra készen, kartonra kasírozott fotó Schäffer Ármin műterméből, pecséttel jelzett, 17,5×23 cm
1958106
12478
345
50000
Military
cca 1942 10 Gebote fuer den ukrainischen Schutzmann / 10 zapovedey dlya ukrainskogo politseyskogo, Hans Haltermann kijevi SS-Führer rendelete az ukrán rendőrök részére, német és orosz nyelven
1934459
12479
345
Military
1906 "Szolgálati időm emlékére" - emlékkép Ferenc József arcképével, hímzett, üvegezett keretben, 40×30 cm 1886261
12480
345
Military
1916 A rákoscsabai magyar királyi honvéd tartalékos tiszti iskola növendékei, csoportkép, kartonra ragasztva, feliratozva, 18,5×24,5 cm
1834207
12481
345
Military
cca 1905 Katonai esküvői fotó, rajta magas rangú huszár és katonatisztekkel, (köztük Várady Albert (1870-?) m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjével, feltehetőleg Reich Árpád a varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjének és vizeki Tallián Margit, dunántúli nemesi család tagjának esküvői fotója, körbevágott, az alján két sérüléssel, 22x33 cm. 1954568
12482
345
Military
cca 1930 Katonák és feleségek, 3 db vintage fotó kartonra ragasztva, 20x15 cm és 23x17 cm között, változó karton méretekkel
1834835
12483
345
Military
1890 Louis Vallet (1856-1940 Lovas katonákat ábrázoló 4 db színes fametszet. / Wood engravings of horses and soldiers. Paper size 26x34 cm
1425316
12485
345
Military
1954238
12486
345
Military
Díszes tőr, réz rátétes fa nyéllel, díszes, rozsdás pengével, fa tokban, teljes hossz: 50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF