https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Antik

Zahl der Lose: 31

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Jelzett csont nyeles tálaló villa és kés, h:21 és 26 cm
1
11051.

Jelzett csont nyeles tálaló villa és kés, h:21 és 26 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
szecessziós bronz asztali fényképtartó keret női alakkal 7x10 cm
1
11052.

szecessziós bronz asztali fényképtartó keret női alakkal 7x10 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
cca 1900 Angyalt ábrázoló litografált üvegkép. / Litho angel image on glass 23x19 cm
1
11053.

cca 1900 Angyalt ábrázoló litografált üvegkép. / Litho angel image on glass 23x19 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik faragott tajtékpipa 13 latos jelzett ezüst szerelékkel, vésett felirattal 14 cm / Limestone pipe with silver parts.
1
11054.

Antik faragott tajtékpipa 13 latos jelzett ezüst szerelékkel, vésett felirattal 14 cm / Limestone pipe with silver parts.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Antik faragott tajtékpipa monogramos faragással,. hiányos, jelzett ezüst szerelékkel, 14 cm / Limestone pipe with missing silver parts.
1
11055.

Antik faragott tajtékpipa monogramos faragással,. hiányos, jelzett ezüst szerelékkel, 14 cm / Limestone pipe with missing silver parts.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Antik faragott tajtékpipa 7 cm + szár / Limestone pipe
1
11056.

Antik faragott tajtékpipa 7 cm + szár / Limestone pipe

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
8
 
Cca 1900 réz úti ikon ( négy részes), kis hibákkal, 35×15 cm
1
11057.

Cca 1900 réz úti ikon ( négy részes), kis hibákkal, 35×15 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Ezüst (Ag.) nyelű kés készlet (6db), jelzett, LWN pengékkel,  h:26 cm (6×), bruttó:440 g
1
11058.

Ezüst (Ag.) nyelű kés készlet (6db), jelzett, LWN pengékkel, h:26 cm (6×), bruttó:440 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1952 Helsinki olimpián használt diszkosz. Feltehetően Klics Ferenc, ötödik helyet szerző diszkoszvetőé volt.  Finland Sportarticles Co. Helsinki. / 1952 Helsinki Olympic Games. Orginal discus probably used by Hungarian athlete Ferenc Klics, finished on 5th place. d: 19 cm
1
11059.

1952 Helsinki olimpián használt diszkosz. Feltehetően Klics Ferenc, ötödik helyet szerző diszkoszvetőé volt. Finland Sportarticles Co. Helsinki. / 1952 Helsinki Olympic Games. Orginal discus probably used by Hungarian athlete Ferenc Klics, finished on 5th place. d: 19 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1800 monogramos ón tál, jelzett, d:23 cm
1
11060.

cca 1800 monogramos ón tál, jelzett, d:23 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1800 monogramos ón tál, jelzett, d:30,5 cm
1
11061.

cca 1800 monogramos ón tál, jelzett, d:30,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik fújt kancsó, ón szerelékkel és tetővel, jelzés nélkül, csorba nélkül, m: 28 cm
1
11062.

Antik fújt kancsó, ón szerelékkel és tetővel, jelzés nélkül, csorba nélkül, m: 28 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse