https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 31
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1938309
11051
345
0
4800
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzett csont nyeles tálaló villa és kés, h:21 és 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1954149
11052
345
0
3000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
szecessziós bronz asztali fényképtartó keret női alakkal 7x10 cm 1960394
11053
345
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Angyalt ábrázoló litografált üvegkép. / Litho angel image on glass 23x19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1959540
11054
345
0
20000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik faragott tajtékpipa 13 latos jelzett ezüst szerelékkel, vésett felirattal 14 cm / Limestone pipe with silver parts. 1959541
11055
345
0
10000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik faragott tajtékpipa monogramos faragással,. hiányos, jelzett ezüst szerelékkel, 14 cm / Limestone pipe with missing silver parts. 1959545
11056
345
0
5000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik faragott tajtékpipa 7 cm + szár / Limestone pipe 1959690
11057
345
0
16000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Cca 1900 réz úti ikon ( négy részes), kis hibákkal, 35×15 cm 1956954
11058
345
0
11000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) nyelű kés készlet (6db), jelzett, LWN pengékkel, h:26 cm (6×), bruttó:440 g 1845509
11059
345
0
50000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
1952 Helsinki olimpián használt diszkosz. Feltehetően Klics Ferenc, ötödik helyet szerző diszkoszvetőé volt. Finland Sportarticles Co. Helsinki. / 1952 Helsinki Olympic Games. Orginal discus probably used by Hungarian athlete Ferenc Klics, finished on 5th place. d: 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1960033
11060
345
0
2800
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1800 monogramos ón tál, jelzett, d:23 cm 1960036
11061
345
0
3800
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1800 monogramos ón tál, jelzett, d:30,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1936180
11062
345
0
9500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik fújt kancsó, ón szerelékkel és tetővel, jelzés nélkül, csorba nélkül, m: 28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse