https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 39

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Szőlő, gyümölcs díszfaiskolai árjegyzék. Szerk.: Kuluncsics Péter. Bp.,1978,Kertiforg Kft. Kiadói papírkötés.  Dr. Martinovich Valér-Dr. Folk Győző: Dísznövények gyógyítása. Bp.,1982, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.   Szobanövények. Szerk.: Lelkes Lajos. Bp.,1988, Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1
16823.

Vegyes könyvtétel, 3 db: Szőlő, gyümölcs díszfaiskolai árjegyzék. Szerk.: Kuluncsics Péter. Bp.,1978,Kertiforg Kft. Kiadói papírkötés. Dr. Martinovich Valér-Dr. Folk Győző: Dísznövények gyógyítása. Bp.,1982, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Szobanövények. Szerk.: Lelkes Lajos. Bp.,1988, Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Urania növényvilág 3 kötete:  Magasabbrendű növények I-II. kötet.; Alacsonyabbrendű növények.; Bp.,1977-1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
16824.

Urania növényvilág 3 kötete: Magasabbrendű növények I-II. kötet.; Alacsonyabbrendű növények.; Bp.,1977-1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Velich István - V. Nagy Enikő: Nálunk is megterem. Históriák és tanácsok egzotikus gyümölcs- és fűszernövények neveléséhez. Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
16825.

Velich István - V. Nagy Enikő: Nálunk is megterem. Históriák és tanácsok egzotikus gyümölcs- és fűszernövények neveléséhez. Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bakay Nándor: Kendertermelés és kikészítés. Bp.,1892, Pesti Könyvnyomda Rt., IV+192+2 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Halfer J.-kötés, egy kijáró lappal, laza kötéssel, néhány ceruzás aláhúzással, bejelöléssel. Ritka!   Bakay Nándor (1833-1902) közgazdasági szakíró, polgári liberális közéleti személyiség, szegedi kötélgyáros. Apja műhelyében tanulta ki a kötélverés mesterségét, és az 1870-es évekre nemzetközi színvonalú, korszerű kenderfonó-, szövő- és kötélgyárat fejlesztett. A kendertermesztéssel és feldolgozással kapcsolatos kiadványait angol és francia szaklapok is közölték. Írásaiban és cikkeiben Szeged és a hazai ipar érdekeit képviselte.
1
16826.

Bakay Nándor: Kendertermelés és kikészítés. Bp.,1892, Pesti Könyvnyomda Rt., IV+192+2 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Halfer J.-kötés, egy kijáró lappal, laza kötéssel, néhány ceruzás aláhúzással, bejelöléssel. Ritka! Bakay Nándor (1833-1902) közgazdasági szakíró, polgári liberális közéleti személyiség, szegedi kötélgyáros. Apja műhelyében tanulta ki a kötélverés mesterségét, és az 1870-es évekre nemzetközi színvonalú, korszerű kenderfonó-, szövő- és kötélgyárat fejlesztett. A kendertermesztéssel és feldolgozással kapcsolatos kiadványait angol és francia szaklapok is közölték. Írásaiban és cikkeiben Szeged és a hazai ipar érdekeit képviselte.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Köves Gábor Zoltán: Hús- (haszon) galamb tartás. Bp., 1946, Athenaeum-ny., 31 p. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kis folttal a borítón, jó állapotban.
1
16827.

Köves Gábor Zoltán: Hús- (haszon) galamb tartás. Bp., 1946, Athenaeum-ny., 31 p. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kis folttal a borítón, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Turós Emil, Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt, kissé hiányos papír védőborítóval.
1
16828.

Turós Emil, Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt, kissé hiányos papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szárnyasok. Nova szakácskönyvek. Bp.,1991,Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés.
1
16829.

Szárnyasok. Nova szakácskönyvek. Bp.,1991,Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Imre Andrea - Zsuffa Ákos - Hervé Lóránth Ervin: Bea. 20 étel és életkép.
1
16830.

Imre Andrea - Zsuffa Ákos - Hervé Lóránth Ervin: Bea. 20 étel és életkép.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Böő István: A baromfitartás gyakorlata (pecsenyecsirke, tojótyók, pulyka, liba, kacsa, gyöngytyúk. Bp.,1996, Mezőgazdasági Szaktudás Kiadó. Kiadói papírkötés.
1
16831.

Dr. Böő István: A baromfitartás gyakorlata (pecsenyecsirke, tojótyók, pulyka, liba, kacsa, gyöngytyúk. Bp.,1996, Mezőgazdasági Szaktudás Kiadó. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Domokos János: Dísznövénytermesztés. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.+ Szobanövények. Szerk.: Lelkes Lajos. Bp.,1988, Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1
16832.

Domokos János: Dísznövénytermesztés. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.+ Szobanövények. Szerk.: Lelkes Lajos. Bp.,1988, Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Váncza receptkönyv. Hogyan készül a jó sütemény. 96p.
1
16833.

Váncza receptkönyv. Hogyan készül a jó sütemény. 96p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Dr. Istvánffi Gyula: Tanulmányok a szőlő fakórothadásáról. A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet közleményei. II. kötet. Szerk.: Csik-mádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp.,1902, Pallas Rt.,VII+290 p.+I-XXIV t (számozott, színes, kétlapos lithográfiák.) Kiadói papírkötés, a szöveg részen felvágatlan lapokkal, megviselt állapotban, a kötése sérült, szétvált, a gerince részben hiányos. Ritka!
1
16834.

Dr. Istvánffi Gyula: Tanulmányok a szőlő fakórothadásáról. A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet közleményei. II. kötet. Szerk.: Csik-mádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp.,1902, Pallas Rt.,VII+290 p.+I-XXIV t (számozott, színes, kétlapos lithográfiák.) Kiadói papírkötés, a szöveg részen felvágatlan lapokkal, megviselt állapotban, a kötése sérült, szétvált, a gerince részben hiányos. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse