Dr. Huszti József: Latin chrestomathia. A gimnáziumok és leánygimnáziumok V-VIII. osztálya számára. Bp., 1940, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
Lin Yutang: A bölcs mosoly. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1939, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált műanyag védőborítóban, jó állapotban.
1932 Új Auróra. Irodalmi Almanach az 1932. évre. XI. évf. Szerk.: Dr. Reinel János. Pozsony, Concordia Könyvnyomda és Kiadóvállalat. Kopott félvászon-kötésben, hiányzó szennylappal.
József Attila: Szépség koldusa. Versek. Szeged,1980, Somogyi-könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban. József Attila születésének 75. évfordulójára kiadta.
Wilhelm Busch: Páduai Szent Antal. Wilhelm Busch illusztrációival. Fordította: Kende István. Bp.,1958, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.