Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1941422
10312
344
Olvashatatlan jelzéssel: Olvasó fiú. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×22 cm 1924548
10313
344
Olvashatatlan jelzéssel: Portré, olaj, fa, 31×25 cm 1943659
10314
344
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon-karton, keretben, 21×29 cm 1745927
10315
344
1948508
10316
344
Olvashatatlan jelzéssel: Virágok. Olaj, papír, keretben, 29×21 cm 1895138
10317
344
7500
Olvashatatlan jelzéssel: Gólya pár. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 20×33 cm 1934090
10318
344
1940779
10319
344
Olvashatatlan jelzéssel: Virágos csendélet, olaj, fa, keretben, 61,5×40,5 cm
1950600
10320
344
1948470
10321
344
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, keretben, 20×15 cm 1950613
10322
344
28000
Olvashatatlan jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, restaurált, 60×50 cm
1927877
10323
344
Olvashatatlan jelzéssel: Szellem a város felett. Vegyes technika, farost, fa keretben, 29×39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF