Czáka Sarolta-Valló László: A metszés ábécéje. Bp., 1988, Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső borító egy csíkban kifakult, plusz két elülső szennylappal.
A növények táplálkozási zavarai és betegségei. Szerk.: Dr. Patócs Imre. Bp., 1989, Agroinform. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón foltos, a gerincen kis sérüléssel, de egyébként jó állapotban.
Winkler János: Baromfitenyésztés. Kiadja: Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata. Bp., 1938,"Pátria", 4+247+1 p.+VIII t. (színes táblák.) Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. Ritka!
Cserháti Sándor: Általános és különleges növénytermelés. I kötet: Általános növénytermelés. Magyar-óvár, 1900, Czéh Sándor, VIII+584 p. Átkötött, javított félvászon-kötés, kopott borítóval. Első kiadás.