Freytags Hilfsbuch für den Maschinenbau für Maschineningenieure sowie für den Unterricht an technischen Lehranstalten. Szerk.: P. Gerlach. Berlin, 1930, Julius Springer. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, német nyelven. / Half-linenbinding,with little bit cover, in German language.
Georg V. Lomonossoff: Diesellokomotiven. Düsseldorf, 1985, VDI-Verlag. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, német nyelven. / Linenbinding, in paper cover, in German language.
Járműdinamika és hajtástechnika. I-II. rész: I. rész: Prof. Dr. Zobory István: Járműdinamika. II. rész: Dr. Szabó Tamás: Hajtástechnika. Bp., 2012, Műegyetem, 4+90 p.; 2+II+140 p. Spirál-kötés, az egyik spirálozása kissé sérült.
Dr. Heinrich Lehmann: Bahnsysteme und ihr wirtschaftlicher Betrieb. Darmstadt, 1978, Tetzlaff. Német nyelven. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, javított kötéssel, egy kijáró lappal. /Paperbinding, with repaired binding, one page coming out, in German language.
Dr. Gadanecz Béla-Dr. Gadanecz Éva-Dr. Radnai Jenőné: A vasúti alkalmazottak Rudolf Segélyegyesületének emlékkönyve. (1875-2000.) Bp.,2000, Rudolf Egyesület. Kiadói velúrkötésben, jó állapotban.
1914 Kassuba Domokos: A Ciszterci Rend egri kath. főgimnáziumának értesítője az 1913-1914. tanévről. Eger, 1914, Érseki Liceum, 373 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, gyűrött lapokkal.
Tóbiás László: A magyarországi kisvasutak idegen forgalmi földrajzi adottságai. Elmélet-Módszer-Gyakorlat. 55. Bp.,1996, MTA Földrajztudományi Kutatóintézet, 158 p. Kiadói papírkötés.
G. Sz. Rilejev-P. K. Krüger-V. N. Kazakov- B. I. Vilkevics: A diesel-villamosmozdonyok üzeme és a diesel-vontatás. Bp.,1954, Közlekedési Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 760 példányban.