Porzellan Zahl der Lose: 123
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1934259
11158
343
Herendi szőlőlevél mintás teáskészlet. Hiányos. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 1937293
11159
343
Herendi nyúl ( 2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:2- 5,5 cm 1937409
11160
343
11000
Herendi Tertia halas kaspó, kézzel festett, jelzett, alján hajszál repedésekkel, m:21,5 cm, d:24,5 cm
1936997
11161
343
Herendi Viktória mintás fonott kosár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 13 cm 1936940
11162
343
Herendi Indiai mintás kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15,5×8,5 cm 1939949
11163
343
Herendi Viktória mintás hamutálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5×9 cm 1939826
11164
343
Herendi Madonna figura, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:11,5 cm 1939824
11165
343
Herendi Szent István figura, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:10 cm 1938367
11166
343
Herendi Viktória mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal 1818784
11167
343
1936832
11168
343
Óherendi nagy tál, kézzel festett, jelzett (lekopott), kopásokkal, lepattanással, d: 32 cm
1936825
11169
343
Óherendi tál, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal, lepattanással, d: 29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF