Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 69
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1937934
30560
343
4400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1977. "25 éves a hűtőgépgyár / 1952-1977 Jászberény" peremén jelzett Ag emlékérem (43g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) 1905664
30561
343
Numismatik
1978. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest" Br plakett eredeti tokban, hátoldalán gravírozva "51. Bélyegnap - Lajta Z." (55,5x65mm) T:1-
1905552
30562
343
Numismatik
1979. "Állami pénzverő - Az első magyar aranypénz emlékére - BUÉK" Ag bélyegérem bontott tokban (22x37mm) T:PP 1923584
30563
343
3400
Numismatik
1979. "VII. Országos Diáknapok Sopron 1979" ezüstözött fém emlékérem. Szign.: RK (88mm) T:2
1923322
30564
343
Numismatik
1980. "Felszabadulás 1945-1980" Br emlékplakett, hátoldalán lyuk rögzítéshez (101mm) T:2
1905558
30565
343
Numismatik
1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980 - Misa" jelzett Ag bélyegérem eredeti, plombált ÁPV tokban (~3,40g/0.835/27x22mm) T:1- (eredetileg PP) 1936755
30566
343
Numismatik
1982. "VIII. Női Kézilabda Világbajnokság" 2db klf jelzett hollóházi porcelán plakett (80x116mm) T:1-,2
1915824
30567
343
Numismatik
1987. "OKISZ 1987 BNV / A bemutatott kiváló termékért elnökség" Br emlékplakett eredeti dísztokban (103x103mm) T:2 1937806
30568
343
Numismatik
1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére" aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf); Atilla, Atilla találkozása Leó pápával, Kik vagyunk, Emese álma, Vérszerződés, Honteremtő hadjáratok, Honfoglalás, A haza építéséért. Eredeti díszdobozban. Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye (42,5mm) T:1,1- (eredetileg PP) 1937812
30569
343
4400
Numismatik
2004. "Szövetség a békéért, a fejlődésért - Magyaroszág taggá válása / Nem országokat egyesítünk, hanem embereket" peremen jelzett Ag emlékérem,tanúsítvánnyal, eredeti tokban (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP fo. 1934443
30570
343
Numismatik
DN "Marosvásárhelyi Sport Egyesület" fém sport díjérem (2x) T:2 ly. 1939580
30571
343
Numismatik
DN "II. Rákóczi Ferenc" Br emlékplakett falapon, akasztóval (a plakett 90mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF