Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 69

Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek II. - Szent Margit" aranyozott emlékérem (40mm) T:PP +  2000. "Budapesti Ügyvédi Kamara 1875-2000" aranyozott fém emlékérem (42mm) T:1,1-
30523.

Rufpreis:
1 600 HUF

Iván István (1905-1968) DN "Kőszeg - Jurisich Miklós" Br emlékérem (60mm) T:2
30524.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) 1978. "Krúdy Gyula emlékére 1878-1933" Br emlékérem (~98mm) T:1-,2  Hungary 1978. "In memory of Gyula Krúdy 1878-1933" Br commemorative medal (~98mm) C:AU,XF
30525.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kovács Dezső (1921-) 1977. "Magyar Testnevelési Főiskola" Br emlékérem dísztokban (70mm) T:1-
30526.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:PP fo.
30527.

Rufpreis:
1 200 HUF

Matzon Frigyes (1909-1986) 1949. "Budapesti Tekéző Alszövetség" kerámia emlékérem (75mm) T:2
30528.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mester Jenő (1882-1961)? ~1911. "Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911" Br emlékplakett (37x55mm) T:2 patina HP 3573.
30529.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Murányi Gyula (1881-1920) DN "Lánczy Leó" Br emlékérem márványhasábom. "LÁNCZY LEO V B T T" (50mm) T:1-,2 / Hungary ND "Leo Lánczy" Br commemorative medallion on marble slab. Sign.: Gyula Murányi (50mm) C:AU,XF HP 3673.
30530.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rónay Attila (1971-) ~2005. "II. János Pál 1978-2005 / Karol Józef Wojtyia 1920-2005" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP
30531.

Rufpreis:
2 000 HUF

ifj. Szlávics László (1959-) DN "Zrínyi Miklós" egyoldalas Cu emlékérem (39mm) T:1-
30532.

Rufpreis:
800 HUF

Tóth Sándor (1933-) 1991. "II. János Pál pápa Magyarországon" Br emlékérem (42mm) T:1-
30533.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Sándor (1933-) 1995. "Emese Álma / Geszterédi Szablya markolata - Szabolcs Szatmár-Bereg Megye" Ag emlékérem (98.04g/0.835/42.5mm) + "Emese Álma / Geszterédi Szablya markolata - MÉE Szabolcs Szatmár-Bereg Megye" Br emlékérem (42,5mm) T:1
30534.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF