Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 69
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1938091
30523
343
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek II. - Szent Margit" aranyozott emlékérem (40mm) T:PP + 2000. "Budapesti Ügyvédi Kamara 1875-2000" aranyozott fém emlékérem (42mm) T:1,1-
1934370
30524
343
Numismatik
Iván István (1905-1968) DN "Kőszeg - Jurisich Miklós" Br emlékérem (60mm) T:2 1932488
30525
343
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) 1978. "Krúdy Gyula emlékére 1878-1933" Br emlékérem (~98mm) T:1-,2 Hungary 1978. "In memory of Gyula Krúdy 1878-1933" Br commemorative medal (~98mm) C:AU,XF 1923109
30526
343
Numismatik
Kovács Dezső (1921-) 1977. "Magyar Testnevelési Főiskola" Br emlékérem dísztokban (70mm) T:1-
1934413
30527
343
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:PP fo. 1923315
30528
343
Numismatik
Matzon Frigyes (1909-1986) 1949. "Budapesti Tekéző Alszövetség" kerámia emlékérem (75mm) T:2
1881620
30529
343
Numismatik
Mester Jenő (1882-1961)? ~1911. "Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911" Br emlékplakett (37x55mm) T:2 patina HP 3573.
1932591
30530
343
Numismatik
Murányi Gyula (1881-1920) DN "Lánczy Leó" Br emlékérem márványhasábom. "LÁNCZY LEO V B T T" (50mm) T:1-,2 / Hungary ND "Leo Lánczy" Br commemorative medallion on marble slab. Sign.: Gyula Murányi (50mm) C:AU,XF HP 3673.
1932408
30531
343
Numismatik
Rónay Attila (1971-) ~2005. "II. János Pál 1978-2005 / Karol Józef Wojtyia 1920-2005" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP
1876981
30532
343
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) DN "Zrínyi Miklós" egyoldalas Cu emlékérem (39mm) T:1- 1934379
30533
343
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) 1991. "II. János Pál pápa Magyarországon" Br emlékérem (42mm) T:1- 1938263
30534
343
5500
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) 1995. "Emese Álma / Geszterédi Szablya markolata - Szabolcs Szatmár-Bereg Megye" Ag emlékérem (98.04g/0.835/42.5mm) + "Emese Álma / Geszterédi Szablya markolata - MÉE Szabolcs Szatmár-Bereg Megye" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF