Mezey Ferenc-Iró Lajosné-Rosta Irén: Vezérkönyv a nevelő testgyakorlás tanításához az osztályteremben.A nép- és polgári iskolák, valamint a Levente-egyesületek ifjúsága résézre, a 6-14 éves korig. Bp.,(1933), Szerzői kiadás,(Stephaneum-ny.), 126 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, intézményi bélyegzővel.
Mező Ferenc: Olympiai kalauz. Dr. Kelemen Kornél előszavával. Bp.,1936, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 318 p.+1 sztl. lev+16 t. (kétoldalas fotók)+16 sztl. lev.(XI. berlini olympia műsora)+2 melléklet (az egyik melléklet kihajtható.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, hiányzó szennylappal, az elülső szennylap hiányzik.
Pois István: Budapest Székesfővárosi Községi Takarékpénztár Rt. Tisztviselőinek Sportegyesülete. Első tíz évi működésének összefoglaló ismertetése. 1929-1939. Bp.,1940, Budapest Székesfőváros Házinyomndája, 79 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
1942 Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája igazgató tanácsának jelentése az 1941. évről. Összeállította: Dr. Buday József. Bp.,1942, Kalász Rt.-ny., 56 p.
Páder János: Kosárlabda. Szemlvények külföldi szakfordításokból. hn.,1963, k.n. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, a könyvtest elvált a borítótól, a gerince sérült, szakadt, foltos.
Rózsaligati László: Magyar Olimpiai Lexikon. 1896-2002. Bp.,2004,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.+ Kahlich Endre-Gy. Papp László-Subert Zoltán: Olimpiai játékok. 1896-1976. Bp., 1968, Sport. Kiadói egészvászon-kötés.
Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. Bp., 1960, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötésben.
Ronniger, Karl: Försters Turistenführer in Wiens Umgebung. 3. köt. Bécs, 1923, Artaria. Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.