Bücher: Märchen Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1904623
17212
343
Books: Tales
1846461
17213
343
Books: Tales
Edmondo de Amicis: A szív. A gyermekek számára írta: - -. Fordította: Radó Antal. Bp.,é.n.,Franklin. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
1833880
17214
343
Books: Tales
Meszlényi Attila: Csigakalauz. Bp.,é.n., Macondo. Kiadói kartonált papírkötés.
1820671
17215
343
Books: Tales
De Amicis, Edmondo: A szív A gyermekek számára írta ~ ~. Olaszból ford. Radó Antal. Ötödik, teljes magyar kiadás. Budapest, [1912.] Lampel R. (Wodianer F. és Fiai ny.) Kiadói, festett és aranyozott egészvászon-kötésben. Szép állapotban
1833892
17216
343
Books: Tales
Sebők Éva: Denevérkönyv. Szecskó Tamás rajzaival. Bp.,1982, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, a szennylapokon gyerekrajzokkal.
1833881
17217
343
Books: Tales
Csukás István: Sün Balázs. Dargay Attila rajzaival. Bp.,1990, Polygon. Kiadói kartonált leporelló-kötés.
1833886
17218
343
Books: Tales
Disney's Tarzan. Bp.,é.n., Lizzy Card. Kiadói kartonált leporelló-kötés.
1834764
17219
343
Books: Tales
A medvefiú. Finnugor népek meséi. Urai Erika rajzaival. Bp.,2003, General Press Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1834776
17220
343
Books: Tales
Szegedi Katalin: Álomcirkusz. Bp.,é.n,General Press-Csodaceruza. Kiadói kartonált papírkötés.
1834779
17221
343
Books: Tales
Csipkerózsika és más mesék. Rajzolta Tony Wolf. Fordította: Ballér Piroska. A világ legszebb meséi. Bp.,1991, Juventus. Kiadói kartonált papírkötés. 1834793
17222
343
Books: Tales
1834813
17223
343
900
Books: Tales
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF