Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 79

17164.

Rufpreis:
1 200 HUF

17165.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jack London: A vadon szava. Fordította: Bartos Zoltán. Bp., é.n., Athenaeum. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, jó állapotban.
17166.

Rufpreis:
1 200 HUF

17167.

Rufpreis:
1 000 HUF

Weiser Ferenc: Alpesi fény. Ifjúsági elbeszélés a vörös Bécs életéből. Fordította: Belányi István. Bp.,1942,Korda Rt. Harmadik kiadás. Átkötött aranyozott műbőr-kötés, az elülső borítót bekötötték.
17168.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rákosi Viktor: Egy tutaj története. Bp., é.n., Franklin. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17169.

Rufpreis:
2 800 HUF

17170.

Rufpreis:
1 400 HUF

Elsős olvasókönyv Romankovics András. Bp., 1994. Romi-Suli Könyvkiadó,
17171.

Rufpreis:
1 600 HUF

Alekszej Tolsztoj: Aranykulcsocska Bp., 1983. Móra.
17172.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db mesekönyv: Szentiványi: A postának mennie kell, Wernerowa: Vöröske; Pénzes Bethen: Bölcső a víz alatt.
17173.

Rufpreis:
1 200 HUF

17174.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jean de Brunhoff: Babar és a télapó. Bp., 2003.  Móra Könyvkiadó,
17175.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF