https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Märchen Zahl der Lose: 79
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1815312
17164
343
0
1200
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Méda: Szendrey Marika. Bp.,1943, Rozsnayi Károly. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1923676
17165
343
0
1000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
P. Finn Ferenc: Lightfoot Kolozs. Fordították: Csontos Gyula, Pintér Sándor. Bp.,1942,Korda Rt. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1923611
17166
343
0
1200
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Jack London: A vadon szava. Fordította: Bartos Zoltán. Bp., é.n., Athenaeum. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1821347
17167
343
0
1000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Suse La Chapelle-Roobol: A kis Makrancos, mint nagymama. Fordította: Kövér Ilma. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1905702
17168
343
0
1200
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Weiser Ferenc: Alpesi fény. Ifjúsági elbeszélés a vörös Bécs életéből. Fordította: Belányi István. Bp.,1942,Korda Rt. Harmadik kiadás. Átkötött aranyozott műbőr-kötés, az elülső borítót bekötötték.
Das Lot is nicht erreichbar
1923988
17169
343
0
2800
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Rákosi Viktor: Egy tutaj története. Bp., é.n., Franklin. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1797443
17170
343
0
1400
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Baktay Ervin: Jancsi nyeregbe száll Ifjusági regény. Budapest, [1940.] Révai. 383 p. Kiadói, festett egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1789038
17171
343
0
1600
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Elsős olvasókönyv Romankovics András. Bp., 1994. Romi-Suli Könyvkiadó,
Das Lot is nicht erreichbar
1788834
17172
343
0
1000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Alekszej Tolsztoj: Aranykulcsocska Bp., 1983. Móra.
Das Lot is nicht erreichbar
1789140
17173
343
0
1200
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
3 db mesekönyv: Szentiványi: A postának mennie kell, Wernerowa: Vöröske; Pénzes Bethen: Bölcső a víz alatt.
Das Lot is nicht erreichbar
1630586
17174
343
0
4000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Benedek Elek: Katalin. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1910, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1789089
17175
343
0
1800
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Jean de Brunhoff: Babar és a télapó. Bp., 2003. Móra Könyvkiadó,
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse