Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 73
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1827107
30618
342
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Seregély Dezső (1867-1948) 1927. "Beethoven" két darabos gipsz plakett, negatív és pozitív éremkép (622 és 503g / 214x241mm) T:2 javított, ph. / Hungary 1927. "Beethoven" two pieces gypsum plaque one-one with negative and positive impression. Sign.: Dezső Seregély (622 és 503g / 214x241mm) C:XF restored, edge error
1826968
30619
342
Numismatik
Seregély Dezső (1867-1948) 1928. Kossuth Lajost ábrázoló két darabos gipsz plakett, negatív és pozitív éremképpel (242 és 370g/181mm) T:2 fo., kitörés / Hungary 1928. Lajos Kossuth on two pieces gypsium plaque, one-one with positive and negative impressions. Sign. Dezső Seregély (242 and 370g/181mm) C:XF spotted, cracked
1827010
30620
342
Numismatik
1826943
30621
342
Numismatik
1827088
30622
342
Numismatik
Seregély Dezső (1867-1948) DN Férfi portré balra, gipsz plakett (233g/116x144mm) T:1 / Hungary ND Male portrait to the left. Sign.: Dezső Seregély (233g/116x144mm) C:UNC
1924714
30623
342
Numismatik
1848. "A hagyományainkban van a jövőnk és a becsületünk - Nemzetőrség / Református Nagytemplom - Debrecen" kétoldalas fém emlékérem (32mm) T:2 kis ph. 1926924
30624
342
Numismatik
~1900. "Magyar Athletikai Club 1875" jelzett Ag érem (17,37g29mm) T:2 kis patina
1927410
30625
342
Numismatik
~1910. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és Hazáért" Br díjérem (36mm) T:2 sérült fül
1929729
30626
342
4200
Numismatik
1931. Bírkozó díjérem, jelzett Ag, "SGA" gyártói jelzéssel, szalagon. Szign.: Berán (11,41g/0.800/30mm) T:2 1929600
30627
342
4400
Numismatik
1932. Tenisz díjérem, jelzett Ag, "SGA" gyártói jelzéssel. Szign.: Berán (13,06g/0.800/31mm) T:2
1895830
30628
342
Numismatik
1943. "Magyar Királyi Kolozsvári IX. Honvéd Hadtestparancsnokság" fém díjérem, hátoldalon gravírozva "Úszómesterképző tanf. mellúszás III." (56mm) T:2
1929394
30629
342
3800
Numismatik
1956. "BHG - Beloiannisz Híradástechnikai Gyár" fém emlékplakett, gravírozva (71x50mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF