Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 77

~1970. "MHSZ Eredményes Munkáért" zománcozott jelvény eredeti dísztokban (31x42mm) T:1-
31081.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1970. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott fém kitüntetés tokban T:2
31082.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1970-1980. "10,20,25,év a Magyar Zenekultúra Szolgálatában" 3db klf zománcozott jelvény T:1-
31083.

Rufpreis:
1 400 HUF

DN "XVI. Általános Gimnázium" zománcozott fém jelvény (31mm) T:2,2-
31084.

Rufpreis:
1 400 HUF

DN Piarista jelvény, zománcozott (58x34mm) T:2,2- zománc kopás
31085.

Rufpreis:
1 600 HUF

DN "XIV. Dózsa György Általános Iskola" zománcozott fém jelvény T:2
31086.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bulgária 1982. "Georgi Dimitrov születésének 100. évfordulója" aranyozott fém kitüntetés mellszalaggal, dísztokban T:1- Bulgaria 1982. "Jubilee Medal for the 100th Anniversary of the Birth of Georgi Dimitrov" gold plated metal decoration with ribbon, in case C:AU
31087.

Rufpreis:
1 200 HUF

DN "BHSB - Championád Budapest" zománcozott fém jelvény (36mm) T:2
31088.

Rufpreis:
1 200 HUF

DN "Salzburg" fém túrajelvény (35x25mm) T:1-
31089.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "MKOE (Magyar Kutyatenyésztők Országos Egyesülete)" zománcozott fém jelvény (40x47mm) T:2 patina
31090.

Rufpreis:
800 HUF

Amerikai Egyesült Államok DN "Federal Bureau of Investigation" Szövetségi Nyomozó Iroda, zománcozott fém jelvény (16mm) T:1,1- USA ND  "Federal Bureau of Investigation" enamelled metal badge (16mm) C:UNC,AU
31091.

Rufpreis:
3 000 HUF

Franciaország 1866-1955. "Francia Akadémiai Pálma Rend Tiszti fokozata" jelzett Ag kitüntetés, zománcozott, mellszalagon (30x42mm) T:2 zománchiány   France 1866-1955. "Order of the Academic Palms, Officer" hallmarked Ag decoration, enamelled, with ribbon (30x42mm) C:XF some enamel missing
31092.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF