Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 77
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1921366
31081
341
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1970. "MHSZ Eredményes Munkáért" zománcozott jelvény eredeti dísztokban (31x42mm) T:1- 1917313
31082
341
Numismatik
~1970. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott fém kitüntetés tokban T:2 1920778
31083
341
Numismatik
~1970-1980. "10,20,25,év a Magyar Zenekultúra Szolgálatában" 3db klf zománcozott jelvény T:1- 1917393
31084
341
Numismatik
DN "XVI. Általános Gimnázium" zománcozott fém jelvény (31mm) T:2,2-
1904729
31085
341
Numismatik
DN Piarista jelvény, zománcozott (58x34mm) T:2,2- zománc kopás
1904515
31086
341
Numismatik
DN "XIV. Dózsa György Általános Iskola" zománcozott fém jelvény T:2
1920052
31087
341
Numismatik
Bulgária 1982. "Georgi Dimitrov születésének 100. évfordulója" aranyozott fém kitüntetés mellszalaggal, dísztokban T:1- Bulgaria 1982. "Jubilee Medal for the 100th Anniversary of the Birth of Georgi Dimitrov" gold plated metal decoration with ribbon, in case C:AU
1923428
31088
341
Numismatik
DN "BHSB - Championád Budapest" zománcozott fém jelvény (36mm) T:2 1905896
31089
341
Numismatik
DN "Salzburg" fém túrajelvény (35x25mm) T:1-
1901536
31090
341
Numismatik
DN "MKOE (Magyar Kutyatenyésztők Országos Egyesülete)" zománcozott fém jelvény (40x47mm) T:2 patina
1919788
31091
341
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok DN "Federal Bureau of Investigation" Szövetségi Nyomozó Iroda, zománcozott fém jelvény (16mm) T:1,1- USA ND "Federal Bureau of Investigation" enamelled metal badge (16mm) C:UNC,AU 1906508
31092
341
Numismatik
Franciaország 1866-1955. "Francia Akadémiai Pálma Rend Tiszti fokozata" jelzett Ag kitüntetés, zománcozott, mellszalagon (30x42mm) T:2 zománchiány France 1866-1955. "Order of the Academic Palms, Officer" hallmarked Ag decoration, enamelled, with ribbon (30x42mm) C:XF some enamel missing Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF