1934 Édes Anyámnak feliratú fényképtartó, belül irredenta felirattal ("Hiszek Magyarország Feltámadásában"), nemzeti kiscímeres, angyalos pajzstartókkal, nemzeti szalaggal, Bp., Vidor műterem, kissé foltos, kopott, a gerincen pici sérüléssel, fénykép: 7x5 cm, fényképtartó: 18x12 cm
1937 Eger megyei város képviselőtestületének géplet véghatározata 3000 pengős adomány ügyében, melyet ravatalozó létrehozására ajánlottak fel, egri polgármester Braun Károly aláírásával
1941-1971 Varga Géza (1921-2004) színházi, és rádió rendező, Színház- és Filmművészeti Főiskola tanár, papírjai, közte: Hazai Általános Biztosító Rt. (1941) ajánlása, művelődési minisztérium igazolása (1946), Magyar Rádió igazolása (1968), gépelt önéletrajza (1971), valamint Képek a Varázsszem-ről a Magyar Televízió első ifjúsági műsoráról, két kartonlapon összesen 20 fotó, Friedmann Endre (1934-2018) MTI fotóriporter stúdió fotói, méretük: 6x6 cm.
cca 1942 Bp. VII., A Mesterfilm reklámja / tablója, kinyitható, kör alakú filmfotókkal, a fotók alatt a filmekről egyéb információkkal (Páger Antal, Turay Ida, Tolnay Klári, Muráti Lili, stb.), 24×25 cm
1943 Báró losonci Bánffy Dániel (1893-1955) nagybirtokos, politikus, földművelésügyi miniszter (1940-1944) aláírása egy m. kir. felügyelői kinevezésen, a minisztérium fejléces papírján.
1943 Ganz és Társa Villamossági Gép-, Waggon és Hajógyár Rt. díszes emléklapja a gyár- és iskolaigazgató aláírásával, szárazpecséttel, üvegezett fa keretben, 49x36 cm
1946 Légrády Ottó (1878-1948) újságíró és kiadó aláírása egy Budapest Székesfővárosa II. ker. Elöljáróságának, magánügyben küldött levélen, melyben kéri, hogy az említett ingatlan megműveléséről ne gondoskodjanak, mert ezekről saját maga gondoskodik