Juwelen Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1921375
19036
341
Jewellery
Jelzett ezüst gyűrű türkizzel 2,7 g 1920880
19037
341
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű zománc díszítéssel, méret: 52, jelzett, bruttó: 1,5 g 1920738
19038
341
6500
Jewellery
Pandora aranyozott ezüst (Ag.) gyűrű, méret: 51, bruttó:3 g 1920373
19039
341
5500
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű gránát kövekkel, jelzett, méret: 52, nettó:4,6 g
1921341
19040
341
11000
Jewellery
Címeres tiszti lánc. Arany. Au 8K + 14K karabíner 7 cm, br: 2,2 g 1921359
19041
341
Jewellery
Ezüst fülbevaló onixxal 4,2 g 1921346
19042
341
Jewellery
Ezüst fülbevaló onixxal 1 g 1920909
19043
341
28000
Jewellery
Arany (Au.) 14 K gyűrű apró brill kővel, méret:53, jelzett, bruttó: 1,3 g 1920763
19044
341
26000
Jewellery
Arany (Au.) 14 K medál apró gyémántokkal, jelzett, bruttó: 1,9 g
1920886
19045
341
Jewellery
Ezüst (Ag.) Georg Wildner (Lauf) másodpercmutatós kulcsos zsebóra, működik, jelzett, számlap és üveg sérült, bruttó:70 g 1920784
19046
341
Jewellery
Ezüst (Ag.) pillangó, jelzett, 3,5×2,5 cm, nettó:4,6 g 1920939
19047
341
Jewellery
Cinderella ezüst (Ag.) charm ( 3 db), jelzett, bruttó: 6,1 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF