https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwelen

Zahl der Lose: 124

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
14k dupla fedeles, vésésekkel díszített női arany zsebóra, nem működő szerkezettel, d 3,5 cm / 14 C gold pocket watch case with engravings Gr: 31 g
1
19108.

14k dupla fedeles, vésésekkel díszített női arany zsebóra, nem működő szerkezettel, d 3,5 cm / 14 C gold pocket watch case with engravings Gr: 31 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) kulcs alakú függő, halványsárga cirkónia kővel, jelzett, h: 2,3 cm, bruttó: 2,1 g
1
19109.

Ezüst(Ag) kulcs alakú függő, halványsárga cirkónia kővel, jelzett, h: 2,3 cm, bruttó: 2,1 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst(Ag) nyaklánc, zománcozott Szűz Mária medállal, jelzett, h: 36 cm, 2,5×2 cm, bruttó: 6,3 g
1
19110.

Ezüst(Ag) nyaklánc, zománcozott Szűz Mária medállal, jelzett, h: 36 cm, 2,5×2 cm, bruttó: 6,3 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Ezüst(Ag) cukortartó, üvegbetét nélkül, jelzett, d: 9 cm, m: 6,5 cm, nettó: 54,5 g
1
19111.

Ezüst(Ag) cukortartó, üvegbetét nélkül, jelzett, d: 9 cm, m: 6,5 cm, nettó: 54,5 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Ezüst(Ag) vázácska, jelzett, m: 13,5 cm, nettó: 23 g
1
19112.

Ezüst(Ag) vázácska, jelzett, m: 13,5 cm, nettó: 23 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
9
 
Ezüst (Ag.) monogramos cigarettatárca, jelzett, kopott,  zománc díszítéssel, nettó:171 g, 10,5×8,5 cm
1
19113.

Ezüst (Ag.) monogramos cigarettatárca, jelzett, kopott, zománc díszítéssel, nettó:171 g, 10,5×8,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst karperec és gyűrű dísz / Silver bracelet 50,5 g
1
19114.

Ezüst karperec és gyűrű dísz / Silver bracelet 50,5 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
8
 
Ezüst (Ag.) régi fagylaltos kocsi, h:8,5 cm, m:5 cm, jelzett, nettó: 56 g
1
19115.

Ezüst (Ag.) régi fagylaltos kocsi, h:8,5 cm, m:5 cm, jelzett, nettó: 56 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Ezüst (Ag.) monogramos kanál ( 3db), jelzett, mesterjeggyel, h:21,5 cm (3×), foltos, nettó:244 g
1
19116.

Ezüst (Ag.) monogramos kanál ( 3db), jelzett, mesterjeggyel, h:21,5 cm (3×), foltos, nettó:244 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst(Ag) váza, jelzett, m: 11,5 cm, nettó: 129 g
1
19117.

Ezüst(Ag) váza, jelzett, m: 11,5 cm, nettó: 129 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Anker járatos, 15 köves 14K arany női   zsebóra. Dupla arany fedéllel, működő szerzettel, időbeállítás funkció nem működik / Double lid gold pocket watch 14C d:3,55 cm br: 37 g
1
19118.

cca 1900 Anker járatos, 15 köves 14K arany női zsebóra. Dupla arany fedéllel, működő szerzettel, időbeállítás funkció nem működik / Double lid gold pocket watch 14C d:3,55 cm br: 37 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag.) gyümölcsöstál, jelzett (Sterling Budapest), vésett, d:33 cm, nettó:1106 g
1
19119.

Ezüst (Ag.) gyümölcsöstál, jelzett (Sterling Budapest), vésett, d:33 cm, nettó:1106 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse