https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwelen Zahl der Lose: 124
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1924117
19108
341
0
80000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
14k dupla fedeles, vésésekkel díszített női arany zsebóra, nem működő szerkezettel, d 3,5 cm / 14 C gold pocket watch case with engravings Gr: 31 g
Das Lot is nicht erreichbar
1899298
19109
341
0
2000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) kulcs alakú függő, halványsárga cirkónia kővel, jelzett, h: 2,3 cm, bruttó: 2,1 g 1904201
19110
341
0
1200
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) nyaklánc, zománcozott Szűz Mária medállal, jelzett, h: 36 cm, 2,5×2 cm, bruttó: 6,3 g 1920483
19111
341
0
6000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) cukortartó, üvegbetét nélkül, jelzett, d: 9 cm, m: 6,5 cm, nettó: 54,5 g 1918944
19112
341
0
6000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) vázácska, jelzett, m: 13,5 cm, nettó: 23 g 1904281
19113
341
0
20000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) monogramos cigarettatárca, jelzett, kopott, zománc díszítéssel, nettó:171 g, 10,5×8,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1923220
19114
341
0
8000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst karperec és gyűrű dísz / Silver bracelet 50,5 g 1920920
19115
341
0
28000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) régi fagylaltos kocsi, h:8,5 cm, m:5 cm, jelzett, nettó: 56 g 1821553
19116
341
0
24000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) monogramos kanál ( 3db), jelzett, mesterjeggyel, h:21,5 cm (3×), foltos, nettó:244 g 1826507
19117
341
0
26000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) váza, jelzett, m: 11,5 cm, nettó: 129 g
Das Lot is nicht erreichbar
1620743
19118
341
0
70000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Anker járatos, 15 köves 14K arany női zsebóra. Dupla arany fedéllel, működő szerzettel, időbeállítás funkció nem működik / Double lid gold pocket watch 14C d:3,55 cm br: 37 g
Das Lot is nicht erreichbar
1921751
19119
341
0
140000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) gyümölcsöstál, jelzett (Sterling Budapest), vésett, d:33 cm, nettó:1106 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse