Foto

Zahl der Lose: 272

cca 1960 Pécsi Sándor (1922-1972) kétszeres Kossuth-díjas színész, 3 db jelzés nélküli vintage fotó Kotnyek Antal (1921-1990) fotóriporter hagyatékából, 18x12 cm és 24x18 cm + cca 1970 Keleti Márton (1905-1973) Kossuth-díjas filmrendező és Básti Lajos (1911-1977) Kossuth-díjas színész egy filmforgatáson, Réger Endre feliratozott vintage fotója, 18x24 cm
12292.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Procopius Béla (1868-1945) numizmatikus fotója díszmagyarban. Strelisky fotó 1896.
12293.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1940 Horthy Miklós (1868-1957) üzemet látogat, kartonra ragasztott fotó, későbbi nagyítás, 17,5×23,5 cm
12294.

Rufpreis:
1 000 HUF

Samantha Fox (1966-) 4 db eredeti fotó  / Original photo 17x27 cm
12295.

Rufpreis:
4 000 HUF

Robin Williams a Holt költők társasága című film egy jelenetében, sajtófotó, 23×20 cm
12296.

Rufpreis:
1 200 HUF

Maria Jeritza (1887-1982) cseh operaénekes dedikált fotója kartonlapon / Autograph dedicated by the celebrated Czech soprano singer 24x32 cm
12297.

Rufpreis:
4 000 HUF

1935 Sao Paulo, Apostol János (1903-1991) református lelkész és gyülekezete, háttérben nemzeti kiscímeres, Szentkoronás nemzeti zászlóval, Sao Paulo, Photo Sipos I., fotó kartonon, kopott borítóval, 12x17 cm
12298.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1980 Kádár János olaszországi látogatáson. 2 db fotó. Angelo Palma. pecséttel jelzett. 24x18 cm
12299.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1930 Amatőr filmfelvételeket tartalmazó filmtekercs, rajta részben Dr. Hóman Bálint (1885-1951) vallás és közoktatási minisztert is tartalmazó felvételekkel, 16 mm filmtekercsen.
12300.

Rufpreis:
5 000 HUF

1940 Marczell Mihály (1883-1962) a budapesti Központi Szeminárium egykori rektora, egyházi író..stb dedikált fotója, paszpartuban, üvegezett fa keretben, foltos paszpartuban, 11x8 cm
12301.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Budapest Margit sziget  üveg dia pozitív 8x8 cm
12302.

Rufpreis:
1 800 HUF

1938 Szent István napi ünnepi felvonulás Budapesten, élen Horthy Miklós kormányzó és a katonai vezetők a testőrség díszfala között, Vajda fotó, hátoldalon pecséttel jelzett, feliratozva, 11,5×15 cm
12303.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF