D. Tóth Tihamér: Levelek diákjaimhoz: Ne igyál! Dohányzol? Márton Lajos által illusztrált papírborítókkal. Bp.,1923, Szerzői kiadás,(Élet-ny.), 59+40 p. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítókat bekötötték.
Dr. Beresztóczy Miklós: V. K. M. I. A magyar vallás- és közoktatásügyi minisztérium katolikus (I.) ügyosztályának története 1864-1947. Bp.,1947, Kapucinus-nyomda. Kiadói papírkötés.
Képes Szent Biblia, az az Istennek Ó- és Új- Testamentomában foglaltatott Szent Írás. Fordította: Károli Gáspár. Gustav Doré képeivel. Ravasz László bevezetésével. [Bp., 1931,] Franklin-Társulat-Sylvester, VIII+708+4+255 p. Egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, hiányzó címképpel.
Ernesto Cardenal: A nyolc boldogság hegyén. Válogatta és fordította. Balássy László. Puszta Sándor előszavával. Bp.,1977, Ecclesia. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. A fordító, Balássy László (1928-1990), az Ecclesia Könyvkiadó szerkesztője, a Szent István Társulat irodalmi lektora, és az Új Ember szerkesztője.
Cser László: Himnusz a kereszten. Torma Kálmán S. J. élete. Endrődy László előszavával. Bp.,1944, Veritas. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. + Torma Kálmán S. J. ruhájából cetlivel.