https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 199

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Diószeghi Kuffner Károly báró öröksége Diószegen. Szerk.: Eva Sudová. Diószeg, 2015, Ponvagli Polgári Társulás. Kiadói papírkötés.
1
15540.

Diószeghi Kuffner Károly báró öröksége Diószegen. Szerk.: Eva Sudová. Diószeg, 2015, Ponvagli Polgári Társulás. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
P. T. Etherton: A Mount Everest átrepülése. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n.,Franklin,262+2 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen, az elülső szennylap és két lap kijár az elejéről.
1
15541.

P. T. Etherton: A Mount Everest átrepülése. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n.,Franklin,262+2 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen, az elülső szennylap és két lap kijár az elejéről.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla.  Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, volt könyvtári példány, fekete-fehér fotókkal.
1
15542.

Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, volt könyvtári példány, fekete-fehér fotókkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, kissé kopott borítóval.
1
15543.

Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, kissé kopott borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Barth János (szerk.): Dunáninnen-Tiszáninnen Kecskemét, 1995
1
15544.

Barth János (szerk.): Dunáninnen-Tiszáninnen Kecskemét, 1995

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az egri hósatyák. Szerk.: Guszmanné Nagy Ágnes, Miskolczi László, Petercsák Tivadar. Eger, 2007, Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés, javított kötéssel.
1
15545.

Az egri hósatyák. Szerk.: Guszmanné Nagy Ágnes, Miskolczi László, Petercsák Tivadar. Eger, 2007, Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés, javított kötéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Elekes Dezső: Budapest szerepe Magyarország szellemi életében.  Statisztikai közlemények. 85. kötet. Bp.,(1938), Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 241  p. Kiadói papírkötésben
1
15546.

Elekes Dezső: Budapest szerepe Magyarország szellemi életében. Statisztikai közlemények. 85. kötet. Bp.,(1938), Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 241 p. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kunszabó Ferenc: Bátor. Bp.,1987,Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.
1
15547.

Kunszabó Ferenc: Bátor. Bp.,1987,Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Naszály Sándor: Dunavecse története. 1983. Dunavecse Nagyközség Tanácsa
1
15548.

Naszály Sándor: Dunavecse története. 1983. Dunavecse Nagyközség Tanácsa

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Il Castello Estense di Ferrara illustrato nelle antiche stampe. Edito per il seicentesimo anninversario 1385-1985. Ferrara, 1985, La Cisterna Antiquariato, 8 p.+XIV t. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon mappában, a mappán kis folttal. /  In linen-folder, in Italian language.
1
15549.

Il Castello Estense di Ferrara illustrato nelle antiche stampe. Edito per il seicentesimo anninversario 1385-1985. Ferrara, 1985, La Cisterna Antiquariato, 8 p.+XIV t. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon mappában, a mappán kis folttal. / In linen-folder, in Italian language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
50 éves a Vasvári Pál Általános Iskola. Dunaújváros, 2001. Kiadói kartonált papírkötésben. 311p.
1
15550.

50 éves a Vasvári Pál Általános Iskola. Dunaújváros, 2001. Kiadói kartonált papírkötésben. 311p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Méder Áron: Békét és szelet! Három év alatt a föld körül. Bp.,2010, Jaffa. Kiadói papírkötés.
1
15551.

Méder Áron: Békét és szelet! Három év alatt a föld körül. Bp.,2010, Jaffa. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse