https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Werbungen Zahl der Lose: 62
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1912642
12680
340
0
2800
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
4 db sörcímke: 2 db Kőbánya Dreher Antal Serfőzde Rt., 2 db Nagyszalonta Dreher Haggenmacher 1909898
12681
340
0
1200
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1910-1940 Dán Sándor Gyümölcs-Zöldség Export kereskedő reklámcímke, litho, 9x17 cm 1910217
12682
340
0
1000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Urbán-féle háztartási panírozó liszt zacskó
Das Lot is nicht erreichbar
1911363
12683
340
0
1000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
10 db különféle magyar sörcímke 1911360
12684
340
0
1000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
10 db különféle külföldi sörcímke, benne egy reklámtáblával 1894060
12685
340
0
800
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
10 db nagyméretű kivágott reklám újsághirdetés
Das Lot is nicht erreichbar
1910878
12686
340
0
1000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
215 db különféle kártyanaptár 1862079
12687
340
0
24000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
1909 Stollwerck csokoládépapír gyűjtőkártya gyűjtemény. Teljes albumban. Kissé megviselt félvászon kötésben / 1909 Stollwerck chocholate paper collection. Complete in a bit tattered album.
Das Lot is nicht erreichbar
1898948
12688
340
0
1400
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Turcsány Speciál alátétlap, foltos, 22×35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1624040
12689
340
0
4000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920 Hűvösvölgy Dr. Baál Károly főorvos gyermekszanatóriuma reklámtábla, karton, 33x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1130988
12690
340
0
400000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Fantasztikus angol cigarettakártya gyűjtemény a XX. század elejéről, 1.024 db a legváltozatosabb témákból (katonai, sport, állatok, hölgyek, kártya, stb. érintetlen, rendkívül érdekes anyag eredtei korabeli albumban / Fantastic collection of 1.024 trade cards in an original album, better noted Wills Scissor Regimental Pets, Generals of India, India Regiments, Boxers, British Army Boxers, Famous Footballers, Beauties etc.
Das Lot is nicht erreichbar
1914091
12691
340
0
2000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes magyar reklám címke tétel, érdekes darabokkal Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse