Foto

Zahl der Lose: 302

Honthy Hanna (1893-1978) színésznő, Lázár fotó, pecséttel jelzett, 17,5×11,5 cm
12413.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bruno Reiffenstein (1868-1951): Bécsi városképek 4 db feliratozott és pecséttel jelzett fotó / Austrian photographer Vienna photos with seal 17x11 cm
12414.

Rufpreis:
1 000 HUF

Weöres Sándor (1913-1989), Károlyi Amy (1909-2003), más írók társaságában. Wonke Rezső pecséttel jelzett fotója 18x13 cm
12415.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1898 Boldogult királynőnk, Erzsébet királyné , különböző életkorában,  I. Ferenc József Királyunk különböző életkorában, keményhátú fotó, sérüléssel, 2 db, 16,5x11,5 cm / Portraits of Empress Elisabeth of Austria and Emperor Franz Joseph, photograph composition on cardboard, 16,5×11,5 cm
12416.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

1967 Rutkai Éva (1927-1986) színésznőről készült felvételek, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 55 db vintage negatív, 6x6 cm
12417.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Várkonyi Zoltán és Ruttkai Éva  színpadi jelenetben, 19,5×17 cm
12418.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sinkovits Imre és Váradi Hédi egy jelenetben, Keleti Éva sajtófotója, 23,5×17 cm
12419.

Rufpreis:
1 800 HUF

1974 Feleki Kamill és Balázs Samu a Napsugár fiúkban, Keleti Éva sajtófotója, 17×12,5 cm
12420.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1931 Klebelsberg Kuno (1875-1932) vallás- és közoktatásügyi miniszter az Országos Magyar Katolikus Főiskolai Diákszövetség 10., jubiláris kongresszusán a Vigadóban, Bp., Schäffer Gyula műterméből, a hátoldalán pecséttel jelzett, 18x24 cm
12421.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1938 Kánya Kálmán (1869-1945) politikus, külügyminiszter, és gróf Csáky István (1894-1941) külügyminiszter ,feliratozott fotó papírlapra ragasztva,11x9 cm
12422.

Rufpreis:
2 000 HUF

1936 Mackensen német követ valamint nevesített magyar minisztériumi tanácsosok egyik budapesti pályaudvaron. Feliratozott fotó 24x18 cm
12423.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1964 Váradi Hédi (1929-1987) színésznőről készült 21 db felvétel negatívja, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából, 6x6 cm
12424.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF