cca 1898 Boldogult királynőnk, Erzsébet királyné , különböző életkorában, I. Ferenc József Királyunk különböző életkorában, keményhátú fotó, sérüléssel, 2 db, 16,5x11,5 cm / Portraits of Empress Elisabeth of Austria and Emperor Franz Joseph, photograph composition on cardboard, 16,5×11,5 cm
1967 Rutkai Éva (1927-1986) színésznőről készült felvételek, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 55 db vintage negatív, 6x6 cm
cca 1931 Klebelsberg Kuno (1875-1932) vallás- és közoktatásügyi miniszter az Országos Magyar Katolikus Főiskolai Diákszövetség 10., jubiláris kongresszusán a Vigadóban, Bp., Schäffer Gyula műterméből, a hátoldalán pecséttel jelzett, 18x24 cm
cca 1938 Kánya Kálmán (1869-1945) politikus, külügyminiszter, és gróf Csáky István (1894-1941) külügyminiszter ,feliratozott fotó papírlapra ragasztva,11x9 cm